SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کار در خانه؟ 7 راه حمام داغ در خانه موجب صرفه جویی در سلامت و بازگرداندن کیفیت زندگی شما!
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Nov 29, 2016

آیا از خانه کار می کنید؟

IMG_8718.jpg

چگونه می دانید زمانی که کار تمام شده است و شما "خانه" هستید؟ آیا کار فقط در شب و به نوبه خود در صبح شروع می شود؟ این یک دستور درست برای فرسودگی است. شما باید مرز بین خانه را داشته باشید که در آن شما می توانید استراحت کنید و «پایین بیاورید» و کار کنید که در آن شما نیاز به توجه داشته باشید، «روشن» باشید و خلاق باشید. هفت راه وجود دارد که کارکنان خانه های هوشمند از یک وان حمام برای بهبود کیفیت زندگی خود استفاده می کنند:

 

1. با رفتن به حمام داغ، روز کار خود را پایان دهید.

اگر در منزل کار کنید، داشتن یک وان حمام به شما کمک خواهد کرد که خط را بین کار و خانه بگیرید. یک وان حمام سلامت شما را حفظ خواهد کرد و زندگی را به ارزش زندگی خواهد کرد! بسیاری   مشتریان شرکت المپیک داغ حمام کارکنان خانه و یا صاحبان کسب و کار مبتنی بر خانه هستند که یک وان حمام خریداری می کنند و کشف می کنند که به آنها کمک می کند که این خط تقسیم را ایجاد کنند. آنها کامپیوتر را در 6 (یا بعد ...) خاموش می کنند، به حمام داغ می روند، خلق و خوی خود را با خیساندن خلق می کنند   از 10-20 دقیقه و سپس "به خانه می رسیم".

پس از ورود به درب خود را پس از حمام داغ حمام کردن، آنها یک قانون برای متوقف کردن کار را. خیساندن در حمام داغ تغییری در نحوه احساس آنها در 20 دقیقه ایجاد می کند، به طوری که آنها ذهن خود را به استراحت و تغییر تمام نگرش خود را تغییر دهید.

2. خلاقیت خود را در "کار" افزایش دهید.

بسیاری از کارگران مبتنی بر خانه به ما می گویند که آنها   خلاقیت افزایش یافته است   و آنها خود را به عقاید جدید در ساعات "خاموش" خود می رسانند، اما تنها هنگامی که آنها را از شکست مغزی از کار مغز می گیرند. شما نیاز به زمان آرام کردن دارید تا ایده ها را حباب کنید. داشتن یک وان حمام در خانه به این معنی است که شما می توانید در طول روز زمانی که خلاقیت عقب مانده است، می توانید از بین برود. و این مینی ها باعث افزایش بهره وری نیز می شوند.

3. پایان دادن به سندرم جمیمی

چقدر وقت بیدار میشوید، قهوه و نوشیدنی را بشکنید و در رایانه بمانید تا کار روزانه خود را در مامای شما شروع کنید؟ ! اگر عادت به بالا رفتن و غوطه ور شدن در اولین وعده ی گرم خود را دارید، باید زمانی که خارج می شوید از مومیایی های خود و لباس های واقعی تغییر دهید. این شانس شما برای ورود به حالت کار است. این عبارت چیست؟ "قرار دادن شلوار بزرگ دختر خود را و به کار"! بسیاری از مشتریان المپیک ما طرفداران زیادی هستند که صبح بخورند   به طوری که آنها می توانند به راحتی به روز خود را کاهش دهد، به عنوان مغز خود را برای روز کاری پیش رو. خیساندن در آب گرم برای تحریک مغز بسیار مفید است.

4. پنهان کردن را درمان کنید.

احتمال واقعی یک درمان خماری وجود دارد   هنگامی که در صبح بخوابید، فقط در صورتی که از مهمانی بیرون آمده اید و باید مغزتان را روز بعد انجام دهید. همیشه متوجه شده اید که کار در منزل باعث می شود که شما بیشتر بخوابید؟ شما باید از همان چهار دیوار، تسکین دهید.

IMG_8906.jpg

5. سردرد تنش را درمان کنید.

سردرد استرس از چندین ساعت در کامپیوتر؟ اگر کار در منزل شما را تاکید می کند، با استفاده از تسکین سردرد استرس را بیابید   قهوه، ایبوپروفن و خیساندن در وان حمام جکوزی . هر بار کار می کند

6. "کامپیوتر" خود را درمان کنید.

پس از ساعت ها نشستن با احتياط، وضعيتتان را تکان مي دهيد، پشتي مطمئن است که به شما اطلاع دهد ناراضي است. درمان بهتر از رفتن به حمام داغ وجود ندارد   تسکین درد پشت.   آب گرم و جت شگفت انگیز است برای از بین بردن زواید از نشستن بیش از حد طولانی. بعد از کار، با عضلات داغ و مفاصل، عضلات سفت و مفاصل را به حالت عادی برگردانید.

7. پایان دادن به تنهایی کار به تنهایی.   حمام داغ محل خوبی برای اجتماع است. دعوت از همکاران دیگر برای جشن پایان کار روز

کار در خانه مطمئنا قبول می کنید که هیچ رفت و آمد و بودن در زمان خود نیست. اما، اجازه بدهید یک وان حمام به شما کمک کند خط را بکشید! کامپیوتر خود را خاموش کنید، به حمام داغ بروید، خیس بخورید.   فقط پس از آن می دانید که "به خانه" آمده اید. زندگی نباید صرف 24 ساعت کار 7 روزه شود. اگر شما هر گونه پیشنهاد دیگری در مورد استفاده از حمام وان حمام برای کمک به شما بهتر از خانه کار کنید، لطفا به اشتراک بگذارید!

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd