SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چرا غواصان المپیک از حمام های داغ بعد از شیردهی استفاده می کنند؟
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Aug 15, 2016

شما قبلا آن را دیده اید: یک غواص المپیک صعود به نردبان، مکثی برای نفس عمیق می کند و درون استخر زیر زمین غرق می شود.

اما آیا متوجه شدید چه اتفاقی می افتد؟ اغلب کسانی که المپیک برای خیس کردن سریع به یک وان حمام نزدیک می روند. سوال ما: چرا؟

بر اساس یک مقاله در واشنگتن پست ، دلایل متعددی وجود دارد که چرا غواصان به دنبال خیساندن خوب هستند.

دیوید فیگلی، دیوید سابق راتگرز دانشگاه، یک دلیل ساده را ارائه می دهد. استخر آب سرد است و "غواصان آب سرد را دوست ندارد". فایگلی می گوید جاروبرقی یک عملکرد غواص نیست، اما فرصتی برای غواص برای "استراحت و تمرکز" فراهم می کند.

فایگیلی می گوید عملیات داغ حمام جدیدتر از ورزش است. هنگامی که او کاپیتان تیم غواصی Rutgers در سال 1966 بود، HOT TOUBS SPA جایی یافت نشد. او می گوید: پس از یک شیرجه، "من فقط آنجا ایستادم و لرزیدم".

رالف ریف، مربی ورزشی و مدیر اجرایی عملکرد ورزشی سنت وینسنت در ایندیاناپولیس، همچنین تصریح می کند که حمام داغ یک راه آسان برای گرم کردن است.

Reiff می گوید: "این هیچ تفاوتی با رویدادهای جاده ای و جاده ای نیست که ورزشکاران آن را تحریک می کنند و در اطراف مسیر پیاده روی می کنند." "این عضلات خود را حفظ می کند، و قطعا بخشی از روحی روانی آنها است."

Doug Beavers، مدیر برنامه در باشگاه غواصی مونتگومری، می گوید حباب های داغ، به خصوص در مسابقات بزرگ استقبال می شود.

او می گوید "در یک مرکز با یک تن از تماشاگران، برای کنترل دمای هوا مهم است. "پیش بینی گرما از بسیاری از اجسام، آنها دمای پایین هوا را کاهش می دهند، و استخر ها آب کولر تر از غواصان هستند." با توجه به این موضوع، آبگرمکن یک راه عالی برای غواصان است تا "ماهیچه های خود را گرم و سست نگه دارند"، به ویژه در حوادثی که انفجار یک فرد ممکن است 20 یا 30 دقیقه فاصله باشد.

و البته، روحیه وجود دارد. اگر یک غواص از یک حمام آب گرم به عنوان بخشی از برنامه تمرینی خود استفاده کند، ضروری است که تمرین را در مسابقات ادامه دهید.

Beavers توضیح می دهد: "این غواصان احتمالا یک وان حمام را در تسهیلات آموزشی طبیعی خود دارند، و استفاده از آن می تواند یک عنصر کلیدی در مراسم رقابت های ورزشکار باشد. چنین آداب و رسوم می تواند به ورزشکاران کمک کند در حالی که در محیط ناآشنا هستند، تمرکز می کنند.

444.jpg

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd