SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چرا خرید اسپا های شنا؟
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Mar 10, 2017

آبگرم شنا می تواند آزادی و لذت بردن از شنا کردن آب های آزاد در منازل خود را به ارمغان بیاورد. با مدل های استاندارد که فقط 15 فوت در طول و کمتر از 8 فوت هستند، آنها طراحی شده اند تا در هر حیاط خلوت، پاسیو یا منطقه تفریحی قرار بگیرند و می توانند در داخل یا خارج از منزل استفاده شوند. آنها همچنین دارای یک انتخاب گسترده از پوسته های قالب گیری اختیاری و کابینت های جذاب است که شما را قادر می سازد تا آنها را در یک عرشه سفارشی نصب کنید یا آنها را به عنوان یک واحد آزاد از زمین یا زمین بگذارید.

7.jpg

برای اهداف مختلفی از جمله شنا، ورزش، توانبخشی و آرامش استفاده می شود، طبقات استخر مدرن، یک جریان آب ثابت ایجاد می کنند که سطح مشخصی از مقاومت هدایت را ایجاد می کند. این است که با فشار دادن یا کشیدن آب از جلو به پشت وان. برای اطلاعات بیشتر، مقالات ما در اسپا های شنا را مشاهده کنید .

ویژگی های اصلی

 

آبگرم شنا با استفاده از یکی از سه نوع جریان آب یا جریان جابجا می شوند: نیروی جت، چرخ های دست و پنجه چرخ و یک پروانه. هر نوع مزایای منحصر به فرد را فراهم می کند، اما بسته به نوع استفاده شما در نظر گرفته شده - و این که آیا شما یک ورزشکار جدی هستید و یا کسی که فقط به دنبال برخی از ورزش های گاه به گاه و سرگرم کننده است - یک نوع جریان آب برای شما بهتر از دیگران بهتر است. هر نوع جریان آب در جزئیات زیر در بخش جریان جاری پوشیده شده است.

_DSC7541.jpg

هرچند هر نام تجاری طیف وسیعی از انواع و اندازه های خود را ارائه می دهد، معمولا شما می توانید یک اسپا را انتخاب کنید که در چهار طبقه بندی بر اساس طول قرار داشته باشد. مجددا، با توجه به استفاده مورد نظر شما و تعداد افرادی که می خواهید جای دهید، اندازه بر عملکرد وان تاثیر می گذارد. در واقع، یک نوع آبگرم شنا (10 تا 11 فوت طول) در واقع برای شنا شناخته شده نیست، اما بیشتر در مورد آن در بخش ها و موارد استفاده شده در زیر آمده است.

عایق فوم، اسپا های شنا نیز برای عملیات مقرون به صرفه خود محبوب هستند، به خصوص در مقایسه با یک استخر کامل و یا وان حمام. در واقع، برخی از مارک ها هزینه های عملیاتی را به میزان 2 دلار در روز گزارش می کنند. و هر چند که ما اطلاعات دقیق قیمت گذاری را بعدا درک می کنیم، ارزشمند است که هزینه یک آبگرم شنا بیش از نصف استخر شنا است. به طور متوسط، شما می توانید انتظار برای پرداخت 8،900 دلار به 23،000 دلار برای یک آبگرم شنا در مقایسه با 21،000 تا 45،000 دلار برای استخر شنا (از جمله عرشه).

IMG_9833.jpg

این راهنمای خریدار را پوشش می دهد همه چیز شما نیاز دارید که در مورد آبگرم شنا شناخت، از جمله:

انواع آبگرم شنا و استفاده مورد نظر آنها

اجزاء آب و هوای فردی و چگونگی ساخت آنها

مارک های محبوب

انتظار دارید که پرداخت کنید

پس از اینکه اطلاعات را خیس کردید، فراموش نکنید که فرم درخواست نقل قول رایگان ما را پر کنید. این شما را با نمایندگی مجاز در منطقه خود متصل می کند که می تواند به هر گونه سؤال اضافی پاسخ دهد و به شما در انتخاب بهترین مدل برای وضعیت شما کمک کند.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd