SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ده نکات برتر برای خرید یک آبگرم قابل حمل یا حمام داغ
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jul 20, 2016

مدیر عامل SpaRelax تونی، ده ها راهنمایی برتر برای مصرف کنندگان را در هنگام خرید یک SPA به ارمغان آورده است. این راهنمایی ها همچنین می توانند خرده فروشان اسپا را با خریداران بالقوه در ارتباط با آنچه که واقعا می خواهند بررسی کنند و همچنین به آنها در دستیابی به آن کمک کنند.

ONE:

آیا بهترین مکان را انتخاب کرده اید؟ آیا نزدیک به یک پریز برق است؟ سطح زمین چیست؟ آیا می خواهید آن را از مناطق زندگی درونی (که اغلب شما را مجذوب خود را به استفاده از آن بیشتر) قابل مشاهده است و یا در جایی خصوصی قرار دارد قابل مشاهده است؟

دو:

اندازه گیری های شما قبل از خرید آیا SPA در منطقه انتخابی شما مناسب خواهد بود؟ آیا فضای کافی برای راه رفتن در اطراف آن پس از نصب وجود دارد؟

سه:

چند کرسی ماساژ برای SPA شما نیاز دارید؟ چند نفر برای شما غذا می خورند؟

چهار:

آیا SPA شما در درجه اول برای سرگرمی و یا برای ماساژ درمانی استفاده می شود؟

پنج:

به توزیع جت نگاه کنید. آیا آنها حباب ها و نقاط ماساژ را برای نیازهای شما ایجاد می کنند؟

ششم:

ترتیب صندلی: چند سالن یا کابینت می خواهید؟ آیا شما نیاز به کرسی سطل عمیق و گسترده ای دارید؟ خانواده ها به طور کلی مانند دو صندلی راحتی - یکی برای مادر و یک برای پدر - و مراحل برای بچه های کوچک.

SEVEN:

رنگ های موجود در پوسته اکریلیک SPA و کابینت چیست؟ آیا آنها با دکوراسیون شما مناسب هستند؟

هشتاد:

چه نوع گارانتی شرکت ارائه می دهد؟

نه:

آیا انرژی SPA انرژی کارآمد است؟ آیا شما قادر به کاهش هزینه های در حال اجرا هستید؟ پمپ های با کارآیی با راندمان بالا و پوشش سختی که در هنگام استفاده از آب در آب نگهداری می شوند، به کاهش هزینه های در حال انجام فعلی کمک می کنند.

TEN:

آیا می توانید به راحتی قطعات یا پشتیبانی خدمات را در صورت لزوم تهیه کنید؟

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd