SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
این آبگرم ژاپن به شما اجازه می دهد در آب آشامیدنی بپزید
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Mar 24, 2017

1 دقیقه خواندن

به روز شده در تاریخ 24 فوریه 2017.1.jpg

نوع خاصی از شادی تنها در غوطه وری کامل یافت می شود. با این حال، در بعضی موارد ممکن است برخی از موارد غیر ممکن باشد، به خصوص اگر شادتر از شراب قرمز باشید (ما می دانیم که انجام می دهید). شک و تردید خود را در این مرحله و خرید یک بلیط هواپیما به ژاپن، زیرا یک SPA که در آن شما به معنای واقعی کلمه می تواند در نوشیدنی مورد علاقه خود را حمام کنید.

توچال SPA Yunessun در Hakone، ژاپن، دارای یک استخر سرپوش قرمز است که هر دو بزرگتر و بهتر از آن زمان است که شما وان حمام با بطری دو باک چاک را پر کردید. نمی گویم شما این کار را کرده اید، اما این فرض بی خطر است که تصور می کنید این کار از ذهن شما خارج شده است. قبل از اینکه هر قضاوتی را تصویب کنید، فقط می دانید که این موضوع در مورد آرزوی آرزو نیست. SPA به ظاهر کمک می کند مردم به جوان نگاه کنند. این احتمالا کار نمی کند (شراب قرمز دارای بسیاری از مزایای دیگر سلامتی است ، هر چند، هیچ نگرانی)، اما مطمئن شوید که به عنوان جهنم شما را جوان احساس خواهد کرد.

2.jpg

از آنجایی که به نظر می رسد که سرگرم کننده است، الکل در شراب قرمز می تواند پوست شما را خشک کند. ما واقعا اهمیت داریم؟ نه این به معنای واقعی کلمه یک استخر پر از شراب است. مطمئنا، شما صلح آمیز نخواهید بود برای ساعتها در بالای شراب (الکل متراکمتر از آب است، بنابراین شما خودتان نخواهید بود)، اما هرکسی که در حمام مقدار کمی از الکل را از زیر آب جذب خواهد کرد، طبق گفته The دانشمند برهنه ، پس چه کسی مراقبت می کند اگر بتوانید به صورت صلح آمیز شنا کنید.

اکنون می گویید که می خواهید شراب بخورید، نه فقط آن را جذب کنید. دست و پنجه نرم کردن، زیرا این جایی است که از خط رویا تا سفر ارزشمند عبور می کند. مردم در بیرون از استخر ایستاده و آب را به دستان خود می گذارند تا به آب بریزند. یا، برای روح کمتر ملایم، کسی در خارج از استخر ایستاده و به معنای واقعی کلمه یک سطل شراب را به چهره شما می اندازد.

3.jpg

عیسی ممکن است در آب قدم برداشته و آب را به شراب تبدیل کند، اما اگر این دو و نوشیدنی را با هم مخلوط کند، می تواند ضربه بزرگی باشد. استخر SPA Yunessun نزدیک ترین ما می توانیم در عصر مدرن دریافت کنیم.

بلیط هواپیما خود را رزرو کنید، یک سفر را برنامه ریزی کنید، و آن را کاملا غوطه ور کنید. انتشار: 24 فوریه 2017


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd