SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
SpaRelax ضامن موج 2015" سواری جام" لیگ قایقرانی
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jan 27, 2016

SpaRelax ضامن موج 2015" سواری جام" لیگ قایقرانی

صبح روز 17 اکتبر برگزار شد در موج سواری 2015" موج سواری جام" قایقرانی پایانی لیگ موفق نتیجه گیری. SpaRelax همکاری با چین Vanke موج سواری قایق بادبانی باشگاه حمایت موج 2015" سواری جام" قایقرانی لیگ Committed به اعضای باشگاه قایق بادبانی را با زندگی اجتماعی مد بی سابقه از خدمات بهداشتی.

ما تحویل ما فرد 12 حزب جکوزی آبگرم در سایت، برای نشان دادن زندگی اجتماعی مختلف با گرم ماساژ آبگرم وان آب داغ.

موج سواری قایق بادبانی باشگاه واقع در شرق خلیج شنژن به رودخانه معروف نارنجی، نشسته Qiniang اوج دوم در شنژن، رو به منظره دایا خلیج، شمال خلیج قرمز خلیج Mirs در جنوب، شرق گستره وسیعی از اقیانوس آرام است.

در شب شام مد در لیگ های قایقرانی SpaRelax حمل 9 نفره گرداب حزب در فضای باز اجتماعی آبگرم با هم به شرکت در شام ما آبگرم شنا جذب بسیاری از کاربران توجه و ستایش. در پایان روز از نژادها و خستگی روانی و درد عضلانی سپس غیر روحانی به آبگرم وان آب داغ با آب گرم شروع به لذت بردن از آبگرم ماساژ، نوشیدن شراب، گوش دادن به برخی از موسیقی دریا....

به تازگی، لی Yinhe زندگی نامه "ذهن انسان شهد" اولین بار در زندگیش خاطرات منتشر شده و او "عسل زندگی" به اشتراک گذاشته. زندگی و ارزش - "عسل فلسفه"، که برخی از قابل توجه، گفت: "چگونه زندگی خود را مانند کنجد روبرو است؟ تنها چیزی که من می خواهم به درک خوشحال و راحت زندگی می کنند در زندگی خود من است. در مقابل خالق، هر یک از ما هستند بیش از حد کوچک اما برای خودم، من تنها دنیای خودم. پس بدن من راحت من شادی روح، معنای تمام وجود من است." این فلسفه چه SpaRelax همیشه گذر است: زندگی این است که افراط و لذت بردن از, قهرمان در درام عاشقانه را دوست ندارم.

را در فضای باز SpaRelax جکوزی آبگرم، زندگی متفاوت را برای شما بدست می آورید!

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd