SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شنا صاف: مقامات Encinitas ارتقاء نکات ایمنی استخر
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jun 01, 2017

ENCINITAS، CA - آب و هوا گرم است و شنا یک راه جالب برای خنک کردن است. با توجه به مقامات محلی، اطمینان از یک محیط امن، چیزی است که برای یک شاد ایجاد می شود.

آنها برای ارائه یک تابستان مفید و سرگرم کننده در این ماه ، نکات زیر را در اختیار پناهندگان قرار دادند :

  • هر کودکی را بدون حضور در آب یا نزدیک آن نگذارید. هنگامیکه آنها در آب یا نزدیک آب هستند، همیشه آنها را تماشا کنید و هرگز آنها را بدون مراقبت از دست ندهید. یک وظیفه رسمی آب را تعیین کنید، یک بزرگسال که وظیفه نظارت بر کودکان در آب است. این باید تنها وظیفه آنها باشد - آنها نباید خواندن، ارسال پیامک یا بازی در گوشی خود داشته باشند. در صورت نیاز به تماس تلفنی، تلفن را ببندید و اگر یک کودک از دست رفته باشد، ابتدا Pool را بررسی کنید . حتی اگر یک مامور زنده ماندن وجود داشته باشد، والدین و مراقبین همچنان باید مسئولیت ایجاد یک آبرسانی تعیین شده را بپذیرند. هنگامی که هر صندلی سرباز خالی است، نجات دهنده های باقی مانده ممکن است قادر به دیدن کل استخر و زمانی که نجات دهنده ها در صندلی های پایین صندلی نشسته اند، نمایندگان آنها می توانند توسط استادان مسدود شوند .

  • آموزش بچه ها چگونه می توانید شنا کنید شنا تنها سرگرم کننده نیست، بلکه یک مهارت نجات است. ثبت نام کودکان در درس شنا.

  • آموزش کودکان را از دور شدن دور نگه دار. بازی کردن یا شنا کردن در نزدیکی زهکشی ها یا مکش ها، مخصوصا در استخر های آبگرم و کم عمق ، و هرگز به یک استخر یا آبگرم که دارای پوشش خالی، شکسته یا از دست رفته است ، وارد نشوید . مو، اندام، جواهرات و لباس های حمام کودکان می تواند در یک زهکشی یا مکش باز شود. هنگام استفاده از آبگرمکن، اطمینان حاصل کنید که قبل از ورود به آب، سوپاپ اضطراری خلاء را پیدا کنید.

  • اطمینان از تمام Pool s و spa s - هر دو در حیاط خلوت و هر استخر عمومی شما ممکن است بازدید کنید - دارای پوشش های تخلیه سازگار است. ویرجینیا گریم بیکر، پس از آن که قانون حفاظت از استخر و آبگرم نامگذاری شده است، از غرق شدن به علت مشت زدن مکش از یک پوشش تخلیه معیوب، جان خود را از دست داد. کلیه راه های عمومی و آبگرم باید حاشیه های تخلیه یا پوشش هایی را که استانداردهای ایمنی را برآورده می کنند، برای جلوگیری از حوادثی نظیر آنچه که عمر گریم را در بر گرفت. مکش قدرتمند از تخلیه استخر یا آبگرم حتی می تواند یک بالغ را نیز بگیرد.

  • نصب و راه اندازی موانع، پوشش ها و آلارم ها در داخل و اطراف استخر و آبگرم خود را . نرده ها، موانع، آلارم ها و پوشش ها می تواند دستگاه های نجات باشد. حصار حداقل چهار فوت در ارتفاع باید استخر یا آبگرم را از همه طرف احاطه کرده و نباید برای کودکان کوه نوردی باشد. آب فقط باید از طریق یک دروازه خود قفل، خود قفل شود. هرگز سعی نکنید بیش از دروازه یا حصار صعود کنید. یک زنگ درب را از خانه به منطقه استخر نصب کنید و نگهداری استخر و آبگرم را در شرایط کاری نگه دارید .

  • می دانید چگونه CPR را در کودکان و بزرگسالان انجام دهید. اغلب افراد عادی برای کمک به یک قربانی غرق می شوند، بنابراین آموزش CPR می تواند به نجات زندگی کمک کند. و هنگامی که شما گواهینامه CPR دارید، حتما گواهینامه خود را حفظ کنید.

محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd