SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آرامش راه خود را از استرس
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Mar 13, 2017

آیا ما آگاه هستیم که چگونه تنش عوارض عظیمی بر سلامت ما می گذارد؟ و چقدر بزرگ است از یک مشکل؟ بسیاری از ما در مورد سلامتی ما حق بیمه را پرداخت می کنیم که حتی متوجه آن نیستیم. و مهمتر از همه، هنگامی که ما به رسمیت شناختن چگونگی استرس زندگی خود را فلج می کنیم، چگونه می توانیم تغییرات ایجاد کنیم؟

IMG_0409.JPG


نتایج حاصل از نظرسنجی نیروی کار (LFS) 2015/2016، می بینیم که قیمت ما در انگلستان برای استرس مربوط به کار در انگلستان پرداخت می شود (و این فقط چیزی است که گزارش شده است).

تعداد کل روزهای کاری که به علت استرس مربوط به کار در سال 2015/16 از دست داده بود، 11.7 میلیون روز بود.

در سال 2015/16 37 درصد از تمام موارد مربوط به سلامت مربوط به کار مربوط به استرس و 45 درصد از تمام روزهای کاری به علت بیماری بد شده است.

چاقی، بیماری قلبی، آرتریت، آسم، دیابت، افسردگی و اضطراب، تنها برخی از شایع ترین مشکلات فعال و شتاب دهنده استرس است .

خوب، پس چه می توانیم انجام دهیم؟

توصیه میکنیم ابتدا لحظه ای را برای ارزیابی منابع اصلی تنش بر اساس یک فرد بگذاریم. باز برای پیدا کردن آن می توانید مجموعه ای از چیزهای کوچک را اضافه کنید.

من پیشنهاد می کنم آنها را به بخش های قابل کنترل تبدیل کنید و در یک زمان آن را انتخاب کنید. این می تواند مفید باشد به سادگی تغییر شرایط منفی به عنوان فرصت ها. به عنوان مثال، "من باید خیلی کار کنم، من برای خانواده ام وقت نداشتم" می تواند به گونه ای تغییر کند تا از زمان من بهتر استفاده شود. اهمیت دادن به صرف وقت با عزیزان یکی از بهترین راههای تقویت احساسات شادی و امنیت است.

یکی دیگر از راه های عالی برای مبارزه با استرس یافتن راهی برای استراحت است که واقعا لذت ببرید. شما ممکن است بخواهید یک سرگرمی جدید، مسافرت، یا ایجاد یک فضای در برنامه و فضای خود را در خانه خود را برای آرامش عمدی.

یک روش آرامش در خانه که صلح و آرامش را ایجاد می کند یک وان حمام است. تنها 15 دقیقه در حمام داغ در جلوگیری و کاهش استرس به روش های مختلفی موثر است. هیدروتراپی که توسط جت های چرخشی ایجاد می شود، در امتداد ماشه، تنش را کاهش می دهد.

IMG_107.jpg

برخی از مزایای خیساندن در حمام داغ عبارتند از:

خواب را بهبود می بخشد

کاهش استرس و اضطراب

درد آرتریتی و مزمن را کاهش می دهد

کاهش قند خون

کاهش فشار خون

کاهش میگرن و سردرد تنش

پوست را سالم تر و جوان تر می کند

داشتن یک وان حمام در خانه به شما امکان می دهد تا با آرامش شما انعطاف پذیر باشد. این سرمایه گذاری کامل در سلامت شما است که حتی می توانید با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. اما فقط مراقب باشید، شما ممکن است در محله خود بسیار محبوب شوید!

برای اطلاعات بیشتر و یا برای پیدا کردن یک توزیع کننده آبگرم در منطقه خود، با SpasRalax تماس بگیرید: sales11@spasrelax.com

با این حال شما انتخاب می کنید برای مبارزه با استرس ، مطمئن باشید که از سفر لذت ببرید:)


محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd