SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دلیل اینکه شما نیاز به آبگرم آبگرم SpaRelax Spa
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jul 25, 2016

آبگرم های شنا برای اهداف ورزشی و آرامش عالی هستند. آنها تجربه ای سرگرم کننده استخر را بدون سردرد داشتن استخر سنتی ارائه می دهند. به علاوه، آنها به اندازه کافی جمع و جور هستند که کل حیاط خلوت خود را نمی گیرند.

اگر شما در حال خرید از یک آبگرم شنا هستید، باید بدانید که آبگرم آبگرم SpaRelax Spa نمیتواند ضرب و شتم باشد! به همین دلیل است:

این اندازه مناسب است

آبگرم SpaRelax Spas شنا است 15 "طولانی و 50.5" عمیق است و می تواند شناگران از هر اندازه.

泳池.jpg

شما می توانید محیط تمرین خود را ایجاد کنید

زیردریایی در یک آبگرم آبگرم آبگرم SpaRelax به شما اجازه می دهد تا به طور افقی بیدار شوید در حالی که جریان بیش از حد اجازه می دهد تا تنش و فشار را تغییر دهید تا بتوانید سبک شنا خود را تغییر دهید. شما همچنین می توانید خروجی آب و مقاومت به میل خود را سفارشی کنید.

این موتور بیش از یک دهه ادامه خواهد داشت

اکثر اسپا های شنا از یک موتور کوچک برای نیروی یک پروانه استفاده می کنند که آب نامناسب برای شنا می دهد. این باعث می شود که موتور سوخته شود و تعمیر گران قیمت باشد. این مورد در مورد یک موتور آبگرم شناور Royal Spa نیست! موتورهای ما قبل از هر یک از خدمات نیاز به دوازده سال دارند.

کمتری نسبت به دیگر اسپا های شنا صرف می شود

سیستم کارآمد انرژی در آبگرم آبگرم SpaRelax Spa استفاده از کم انرژی را حفظ می کند. سیستم تصفیه پیشرفته آب تمیز را حفظ می کند، به این معنا پول کمتری صرف مواد شیمیایی و فیلترهای گران است. سیستم تصفیه الکترونیکی ما تمام نیازهای نگه داشتن آب را کاملا روشن می کند.

شما می توانید از آن در تمام طول سال استفاده کنید

لذت بردن از مزایای داشتن استخر در تمام طول سال، حتی اگر شما در آب و هوای سرد زندگی می کنید. کابینت عایق دار، پمپ انرژی کارآمد و سیستم گرمایش به شما امکان می دهد که درجه حرارت راحت را حفظ کنید بدون اینکه هزینه برق خود را بپردازید.

برای تمام خانواده سرگرم کننده است

آبگرم های شنا سرگرم کننده هستند! بچه ها به خصوص از ویژگی "رود تنبل" دوست داشتند که جت های آب را برای ایجاد جریان دایره ای هدایت می کرد. تمام خانواده لذت بردن از داشتن SPARELAX شنا کردن SPA POOL.

تعمیر و نگهداری حداقل است

درست مانند حمام های گرم ما ، استخر های اسپا ما نیاز به نگهداری کم است. آب به طور مداوم در آبگرم شناور گردش می کند، به سیستم تصفیه اجازه می دهد تا آب را تمیز کند. شما نیازی به صرف وقت زیاد و پول در مواد شیمیایی و فیلتر ندارید. پمپ آب، آب و برق و تجهیزات الکتریکی به راحتی قابل دسترسی است، اگر نیاز به تعمیر باشد.

این به عنوان یک وان حمام دو برابر می شود

Spa Spa Spa Spa SWAM SPA به راحتی می تواند به یک وان حمام تبدیل شود که می تواند تا 14 بزرگسال باشد. با خرید شما، ما شامل 2 ساخته شده در، صندلی های سطحی طراحی ارگونومیک و 10 صندلی رزین است.

نصب داخل یا خارج از منزل

آبگرم SpaRelax Spas را می توان در داخل یا خارج از منزل نصب کرد - این انتخاب شماست! بسیاری از مردم می خواهند آبگرفت شناور خود را در گاراژ خود نصب کنند. از آنجا که آبگرم شنا ما با 60 آمپر، 240 ولت سرو کار دارد، نصب معمولی است.

ساکت است

بسیاری از SPA POOLS هنگامی که در حال استفاده هستند، یک صدای مزاحم مزاحم ایجاد می کنند. در Royal Spa، ما طراحی پروانه خود را برای از بین بردن این صدا تغییر دادیم. متوجه خواهید شد که سر و صدای زیر آب در اتاق های شنا ما به شدت کاهش می یابد.

با گارانتی شگفت انگیز همراه است

در اسپا SpaRelax، ما محصولات خود را برای جلوگیری از صاحبان آنها آماده می کنیم. ما بر این باوریم که اسپا های شنا ما بهترین در سیاره هستند و ما آن را با یک گارانتی پیشرو صنعت عرضه می کنیم. گارانتی این ساختار را برای 50 سال، اجزای الکتریکی به مدت 5 سال را پوشش می دهد.

آبگرم اسپا اسپا اسپا رزا اسپا یک محصول لوکس مطلوب است. هنگامی که به اسپا می آییم، آبگرم آبگرم اسپریلاکس نمی تواند ضرب و شتم شود!

SRP480-1.jpg


محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd