SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لارس لارسن، کارمند تعمیر و نگهداری لوله کشی
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Mar 20, 2017

لارس لارسن، آبگرم حمام آبگرم مادام Max از شیکاگو، رینگ، رفتن به تعمیر و نگهداری برای بسیاری از اضطراری SPA آبگرم حمام ، یک شکل پر زرق و برق نیست. او نمی کند و یا مانند بحث کوچک و یا ingratiate. او هر روز، در اوایل صبح، در اواخر شب، کار می کند. او طولانی و صاف است و به نظر می رسد کمی مانند لی ماروین، با خندان دندان و چشمان سخت آبی. و کار - نه به عنوان هیجان به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. شما می دانید که چگونه امروز از خواب بیدار شدید در مورد وضعیت آبگرم آمریکایی Hot Tub ؟ من می دانم که من انجام دادم من فکر کردم این یک داستان کامل برای روز ولنتاین بود. من فرهنگ آبگرم آبگرم را با جنسیت مرتبط کردم ، بنابراین از لارس خواسته ام که اجازه دهم او را در دوران خود دنبال کنم. به دلایلی، این یک ایده خوبی بود. اما هیچ چیز عجیب و غریب در مورد تعمیر حمام گرم حمام وجود دارد .

یا Hot Tub SPA s.Not در سال 2017.

مرتبط با: زندگی در حال گذراندن و STYLE NEWS این ساعت است

شما روز خود را با یک سرویس دهنده آبگرم حمام و ایده های قدیم شروع می کنید ، فکر می کنید که شما در حوضچه های حیاط خلوت در Schaumburg حضور خواهید داشت و شما در کنار یک مرد 58 ساله کار الکتریکی انجام می دهید و پیچ های پیچیده را می بینید، گوش دادن به "Let It Be " در تکرار. شما افکار فلیتوود مک و لورل کانیون را از بخار در داخل بشکه های سرخ مایل به قرمز پر از هدیسین های خوب روغن زده کنید و خود را با گل در پای خود در یک شب درجه 6 جمع آوری می کنید، تماشای استخر آب در داخل کاف های شلوار لارسن و دست های خالی اش را خنک کن

شما خودتان را دوست داشتید یک دستیار، مردی که فرهنگی را که ما پرتاب می کند، رفع می کند.

او می گوید که در هفته های اخیر یک iMac قدیمی، یخ ساز، مخلوط کن، اجاق مایکروویو، دوش، دیگ بخار، صندلی پدیکور، بیش از شانه اش، دستش را به عمق نفس های آبگرم حمام گرم می کند. او سعی کرد یک تلویزیون را تعمیر کند، اما خیلی مرطوب بود. او تصور می کند مبلغ 5000 دلار برای تعمیر درب های چرخشی در دفتر دکترش، که همیشه شکسته می شود. او می گوید مردم می خواهند او را همه چیز را رفع کنند. آنها از طریق دهان به او می گویند. "با این حال، اکثر مردم این روزها به جای جدید خریدند. به دلیل چین.

چهارشنبه شروع می شود، به طور معمول، خوردن گیتس SPA در ساعت 1 بعد از ظهر، در رستوران Jimmy در Des Plaines. او دوستان و خانواده خود را به عنوان بی نظیر توصیف کرده است، هرچند مانند بسیاری از افراد ناخوشایند، او عادت دارد: او بیدار می شود، قهوه می خورد، دوش می برد، قهوه، لباس، قهوه، به جیمی می رود، در نوار نشسته است، هرگز نوشیدن الکل ندارد. گتو آبگرم در روزهای چهارشنبه، بوقلمون روز پنج شنبه، هویج در روزهای جمعه. این روز، در سراسر نوار، به طور منظم تماشای تلویزیون. رقابت کمپوت در جایی اتفاق می افتد. یک زن جوان وارد سایه چشم روشن، عینک گربه چشم، ژاکت آرگیل می شود. او به لارسن پیوست.

آنها دوست هستند. او می پرسد آیا او با مدل های برهنه در Hot Tub SPA S در اطراف بیرون می آید .

لارسن چشمان خود را رول می کند

1.jpg

لارس لارسن، پس از تغییر یک کنترل برق الکتریکی ، دمای حمام آب گرم را بررسی می کند .

(آبل اوریبه / شیکاگو تریبون)

او می گوید هرگز یک مدل برهنه در کار دیده نمی شود. او در آفتاب، باران، گرما و برف های باران کار می کند. اگر SPA حمام داغ شما انجماد و در مورد ترک، شما اولویت می گیرید. او وان همیشه آماده است، 2000 GMC سافاری، نه چندان سفید به عنوان سفید کفش تنیس بدون شستشو. در پشت یک لباس پوشیدنی به عنوان یک کابینه عرضه شده است. در طبقه، هر چیز دیگری: سیم، رسید، ابزار. بوی یک بسته روز یک روزه است.

او فکر می کند با صدای بلند. "ما امروز به دو مشتری می رویم. یکی از آن ها در Burbank نیاز به یک بسته جدید SPA دارد ، یکی از آنها در Wilmette نیازمند یک پمپ جدید است - اجازه دهید این حمام Hot Tub USA SPA دوباره کار کند و تا آن زمان، آن 6 یا 7 یا بیشتر خواهد بود من یک روز قبل قبل از جیمز انجام دادم معمولا سه روز یکبار هفت روز هفته کارم را بیمار کردم مجبور شدم زن در سمت جنوبی از من بخواهم برای یک ماه از او بپرسم ممکن است ما پیدا کنیم زمان برای رفتن نیز وجود دارد. "

هنگامی که من در نیو انگلستان بزرگ شدم، به او می گویم، یک SPA در یک فروشگاه راحتی بود.

هرگز از آن خبر نداشت، او می گوید. برای او یک SPA برای جراحی ناخن کار می کرد. اولین بار او در SPA Bath Hot Tub کار می کرد ، مشتری آنرا SPA نامیده است . "هنگامی که من می آیم؟ این یک SPA حمام داغ بود ."

او هنوز شگفت زده شده است.

اما مانند بازی های کامپیوتری با سکه، VCRs و ماشین های تایپی، SPA Bath Tub به صورت کامل از بین رفته است. و اگر شما هنوز آن را داشته باشید، آن را شکستن. با این حال، لارسن خیلی درباره Hot Tub SPA S نمی دانست که در سال 2007 آن ها را از بین برده است. او می دانست که همه چه می دانستند: این تتم فرهنگی دهه 1970 بود و مانند امروزه لباس های شلوار و تمرین یوگا Lululemon، متصل شده SPA حمام داغ پیشنهاد داد که، خوب ... ایده های جدید باز است. اما مانند همه چیز که توسط فرهنگ پاپ بلعیده شده است، معنای آن، از شیوه زندگی به درمان، تا امروز، ترکیبی از سلامتی و تقلید تقلید شده است. اسنیپ اسم حیوان دست اموز، یک نوار جدید بارگیری اسکی در هتل Acme در رودخانه شمال، شراب گندم یخ زده و SPA SPA را ارائه می دهد . طبق بیوگرافی او، هانتر S. تامپسون روز خود را در حمام آب گرم با یک نوار دم، شامپاین و یک کاسه فتوکسیین آغاز کرد. با این حال، تصاویری از انحطاط، زمانی که رکود بزرگ رخ داد، کمک نکرد. تعداد سالن های بهداشتی حمام گرم که امروزه فروخته می شود (حدود 180،000 در سال) نصف دهه گذشته است. اما خبر خوب، حداقل برای لارسن، این است که ایلینوی در حال حاضر، شگفت آور، چهارمین بازار بزرگ در ایالات متحده

به علاوه، رقابت میان repairmen بسیار کوچک است.

باب Vanecek، از Berwyn، که از سال 1996 تعمیرات Hot Tub SPA را برطرف کرده است، "تعمیرکار آبگرمکن در ایلینوی تنها یک گرگ است". با این حال، تعداد انگشت شماری از افراد در ایلینوی، SPA ، شاید چون شما می توانید آبگرم حمام داغ را تعمیر کنید، می توانید چیزی را تعمیر کنید، بنابراین شما باید بخشی از تعمیرکار موتور و برق، نجار و لوله کش باشد. " در مورد لارسن و همتایانش، یک سخنگوی انجمن استخر و SPA Professionals، گروه صنعت آب گرم حمام گفت: "آنچه ما واقعا نیاز داریم بیشتر شبیه به آنها است."

لارسن یک مرمت کننده دیگر، فرزند فرزند خود و یک برادر را برای کمک به زمانی که بیش از حد بسیاری از بلایای داغ را برای یک گرگ تنها دارد به ارمغان می آورد. او به کسب و کار خود همه تعمیرات SPA را به تنهایی تغییر داد، زیرا فکر می کرد ممکن است جذب سنتی SPA را جذب کند . او سعی کرد آن را به عنوان SPA خدمات آمریکایی نامید، زیرا اختصار آن به یاد ماندنی بود. اما یک شرکت پورنو او را به این کار ضرب و شتم داد. برای اینکه صادقانه بگویم، او هرگز در مورد Hot Tub SPA S خیلی فکر نکرده بود تا اینکه بر روی آنها کار کرد. "من فکر کردم از آبگرم حمام SPA به عنوان یک چیز برای افراد ثروتمند - من شاهد آن نشان -" جرسی شورت "بود، این تصویر من از SPA حمام داغ بود .

SPA SPA Hot Tub در دهه 1960 از طریق کالیفرنیا به تخیل فرهنگی ما وارد شد. از آنجا، آن را در سراسر کشور گسترش داد، امیدوار به پذیرش غرب ساحل، سه طرفه در هر بخش. اما همانطور که محافظه کاران دهه 1980 فرو ریختند و بحران ایدز منفجر شد، SPA Bath Tub به معنای سرگیجه و تسلیم شد. فکر می کنید آل پاچینو در "Scarface" در حمام بزرگ حمام SPA ، راه دور تلویزیون در یک دست، سیگار کوبا در سوی دیگر افتاده است؛ ادی مورفی در "شنبه شب زنده"، با استفاده از Speedo طلا برای حزب SPA حمام مشهور داغ جیمز براون . سال های کلینتون، SPA SPA Hot Tub از بشکه چوبی به آکریلیک مجسمه رفت و یک SPA "درمان" تجدید ساخت . با این وجود، SPA Bath Tub به یک اصطلاح فرهنگی برای پیچ و تاب زمان تبدیل شد ("آستین پاورز"، " ماشین زمان آبگرم حمام گرم ") - نه به ذکر یک نقطه عطف برای قتل های تلویزیونی. به طریقی، همه چیزهایی که شما باید در مورد وضعیت آبگرم حمام گرم در فرهنگ پاپ بدانید، در دسامبر به عنوان اخبار منتشر شده است:

"پلیس به اطلاعات آمازون اکو در Arkansas Hot Tub SPA Killing"


لارس لارسن تعمیرات حمام گرم حمام و سایر موارد را تعمیر می کند. او تبدیل به یک جعبه ابزار برای ون کار خود را. (آبل اوریبه / شیکاگو تریبون)

لارسن با استفاده از GPS آیفون خود را می سازد و بر روی بزرگراه دور از خانه اش در پارک رید ادغام می شود. او می گوید: "من یک خانم را در یک کار به یاد می آورم. فیلم چشم های ستاره ای به وجود آورد. یک حمام جدید حمام SPA . من به او گفتم که نباید به تنهایی، به ویژه برای اولین بار، وارد نشود. بچه ها می گویند "دوست دختر من در حال آمدن است. من به این کار نیاز دارم" اما من هرگز چیزی را نمی بینم. مردم آنها را مانند قایق ها می بینند و از آنها یک بار در سال استفاده می کنند. " APSP بعد از گذشت دهه از پیشرفت مزایای سلامتی، گفت که مطالعات بازاریابی نشان می دهد که دوباره عاشق شدن است. با این حال، لارسن به من گفت: "از دست دادن حباب خود را، حباب سرویس بهداشتی حمام متعلق به افراد مبتلا به درد پشت، آتش نشانان، معامله گران است. نه بسیاری از جوانان."

او در GPS خود قسم می خورد.

"اشتباه، بانوی!" به سمت چپ مرکزی بپیچید "نه! هیچ حمام داغ حمام SPA وجود دارد!"

چند لحظه بعد به Burbank می رسیم و در کوچه ی یک خانه ی کوچک در محله ی پایین تر طبقه می گذاریم. این کوچه خالی و پر از آب است. لارسن به عقب ون می رود و بر روی جاده های زانو می گذارد و یک مورد آلومینیومی پر از ابزار، یک بخاری کوچک SPA ، یک سخنران کوچک برای موسیقی است. او می گوید: "ما در حال رفتن به اینجا هستیم". مالک، یک افسر انتظامی که خانه نیست، خانه را فروخته است. لارسن باید یک سیستم کنترل الکتریکی جدید نصب کند. سگ در حیاط کنار آن، خشمگین می شود و می سوزاند، و بینی را از طریق حصار زنجیره ای فشار می دهد. لارسن درب حمام آبگرم و حمام بخار را از عرشه جدا می کند. سپس وی را به کنترل ها حذف می کند. همانطور که او تمرین می کند، لثه هایش را می چسباند - جردن که زبان او را به عنوان دونک خرد می کند.

خورشید درون و بیرون میچرخد روز در 11 درجه نگه می دارد آب از یک لوله نفوذ می کند و کت خود را خیس می کند و به سختی به نظر می رسد. او دمای آب و سیم کشی را بررسی می کند. در حالیکه رایانه در مجددا راه اندازی مجدد Hot Tub SPA انجام می شود انتظار طولانی وجود دارد . در انتظار، لارسن به شدت تنفس می کند و سیگار می کشد. او به من درباره ی ویلای رودخانه ی شمالی می گوید که یک مکعب یخ غول پیکر بود و در مورد راه اندازی یک بزرگراه برای بازیابی بخاری های آب گرم حمام . او می گوید که او خود را به عنوان بخشی از شرلوک هولمز، بخشی MacGyver می داند. او می گوید که می تواند هر چیزی را فقط به جای پارکینگ و دل شکسته کند.

2.jpg

او داستان زندگی اش را به من می گوید.

"پدرم دانشمند موشک در طول جنگ سرد بود، در آزمایشگاه بل، در MIT کار میکرد. ما از نیوجرسی به واشنگتن به بوستون نقل مکان کردیم. مادرم 12 بچه داشت و معلم موسیقی بود - او 95 ساله بود و هنوز رانندگی کرد. ما اینجا نقل مکان کردیم زمانی که من 17 ساله بودم، پدرم به مدرسه رفت و به وکیل ثبتنام رسید. من متوجه نشدم که او جوان بود. او فقط می دانست که نمی خواهم در دفتر بنشینم، که نوعی داشتم از نظر ذهنی که در مورد کارهایی که انجام داده بود، متاسف بودم.مثلا وابستگی طبیعی به کار آبی یقه داشتم. وقتی 12 ساله بودم دوچرخه بودم و وقتی بزرگ شدم، در فروش خوب بودم. درب Electrolux vacuum door را به درب فروختم من در سال 20 به من پول مناسب دادم. من چاپ تجاری را فروختم و یک نماینده رزرو برای گروهها در شیکاگو بودم. در سال 2000، قبل از حمام آبگرم حمام ، تجهیزات بهداشتی - صندلی و صندلی و غیره را شروع کردم . "

او سر خود را جریمه می کند و درجه حرارت را می خواند.

"گاهی اوقات عاشقانه است. زمان در یک حمام داغ حمام آهسته است . مردم شمع ها را می بندند، پرده های زیبا در باد می سوزند. این جادو است ... صبر کنید، من فکر می کنم من باید به حمام بروم.


لارس لارسن، بررسی می کند که آبگرم حمام دوست خود را قبل از تشخیص پمپ آبگرفتگی آسیب دیده است. او پمپ را جایگزین کرد و واگن دوباره آماده بود. آبل اوریبه / شیکاگو تریبون

(آبل اوریبه / شیکاگو تریبون)

لارسن در موسیقی و آواز خواندن خود در سالن موسیقی قرار می دهد ، هرچند به سختی می توان گفت که حتی او آگاه است که او رقصنده است. اما در اینجا چیزی درباره لارس لارسن است. او ممکن است سرگردان، تمام روز، همه شب، 24/7 Hot Tub SPA Mad Max از شیکاگو باشد، اما آنچه او واقعا می خواهد انجام دهد ... رقص است. در حقیقت، اگر شما دستگاه خود را پاسخ دهید، او در پیام خود توضیح می دهد که او تمام حمام Hot Tub SPA را تمام شب و تمام شب را رقص می کند. او سه شنبه ها در Hubcaps در شیلر پارک و هر شنبه دیگر در هتل دریک رقص می کند. Merengue، Mambo، Swing، Jitterbug، کشور دو مرحله ای. او سال ها رقصیده است. آخرین شریک زندگی او یک زن است که او را کانی کوروت می نامد، "زیرا او سریع و صاف است."

او به او تلفن می کند وقتی که ما برای یک بخش گرم وان آماده می شویم. او یک پیام می فرستد، پیامی را می گذارد، می گوید او امشب رقص می گیرد. سپس او آویزان و آه می زند. او خسته است. در روز دیر است. ما بدون صحبت صحبت می کنیم

"" ماشین آب داغ حمام ماشین زمان، "او می گوید در نهایت. "نیاز به دیدن آن است."

خانه اش یک جعبه سفید کوچک است. مریم مقدس در حیاط جلویی همراه با بودا نشسته است. لارسن در داخل برای دریافت یک پمپ وان برای کار ویلمت اجرا می شود. محل مبهم یک خانه است. سام لیکاسی، فرزند فرزندش (بزرگسال) می گوید: "هرچند پارک ریج یک شهر ثروتمند محسوب می شود، ما هرگز بیش از وسایل ما زندگی نکردیم و من اغلب فکر می کردم که آیا ما وسایل خود را در اختیار داریم". او خانه لارسن را "بیشتر از یک کارگاه" می نامد، مجموعه ای از نیمکت ها و قطعاتی است که با یک آشپزخانه و حمام همراه است. لارسن در اینجا تئوری زندگی می کند. اغلب اوقات، او اتاق را به دوستان و آشنایان، از جمله اتاق خواب خود، اجاره می دهد. او دوست دخترش را می خواند. او می گوید، جریان های نقدی به طور مداوم در جریان است. او می گوید: "من به یک اتاق نشیمن نیاز ندارم."

لارسن نوع قدیمی بی تکلف است، نوعی که به خود توجه نمی کند. او خنده دار و به طور معمول هوشمند است و به نظر می رسد در غریزه کار می کنند. قبل از رفتن به حمام گرم حمام بعدی، او خارج از خانه خود ایستاده و سیگار می کشد . در داخل، استیو ورته، یکی از کمکهای گاه اوقات، سر و صدا در یک میز، fixing یک هیئت مدیره هیئت مدیره داغ. او خودش یک فروشگاه تعمیر خودرو و یک موسیقیدان و یک مرد تعمیر و نگهداری در حیوانات خانگی کار کرده است. او بعدا به من می گوید که لارسن "یک مرد بسیار خوب است، به دلیل گسل او دوست دارد که مردم را زیر بال خود قرار دهد. او این دایره Stooges را نگه می دارد. او به نوعی معاون است و او فکر می کند که کارش برای نگه داشتن مردم و کار کردن است او می داند که چگونه می گوید نه، او به اندازه کافی برای زنده ماندن است. او در نیمه شب تماس های کاری می گیرد. او در لحظه زندگی می کند. این یک مکان حسود برای بودن است، من فکر می کنم. "


لارس لارسن، دوستانش جنیفر مورر را نشان می دهد که چگونه آب حمام گرم حمام دوباره کار می کند، پس از تغییر پمپ حرارت آب.

(آبل اوریبه / شیکاگو تریبون)

خورشید در جاده ی Wilmette قرار دارد . سوت سرد در برابر درب های ون لارسن در موسیقی قرار میگیرد، و در طول سلطه بن اشلی کینگ، او مواردی را که از Hot Tub SPA استفاده می کند، توصیف می کند. پوست مرده و برگ های مرده، روغن سوخته هم انباشته شده. هیچ چیز وحشتناک او می گوید، مشکل بزرگی در اکثر افراد HOT Bath SPA S است، گرما نیست - این بار این سال به ویژه.

ما در سکوت رانندگی می کنیم

4.jpg

اگر می گویید گه گاه در مورد Hot Tub SPA S در خبرها می گویید، من می گویم، شما ممکن است فکر کنید مشکل بزرگی است که به قتل و حوادث ناگوار مربوط می شود. او گره میخورد و میپاشد. طبق گزارش کمیسیون ایمنی مصرف کننده، از سال 1999 تا 2009، 800 مورد مرگ در ایالات متحده وجود دارد. در سال 2015، زن و شوهر کانادایی در مراسم عروسی دخترش در مکزیک در حمام Hot Tub دیدند : آنها رابطه جنسی داشتند و شوهر به حال سکته مغزی، درگذشت، سقوط کرد و همسرش را غرق کرد.

لارسن به من می گوید، آره، او یک بار درگذشت - نوعی. او می گوید در خبرها بود. و در واقع، آن را در تلویزیون، در تریبون و غیره بود: "در سال 2009، من حمله قلبی در رستوران Pickwick در پارک رید بودم. من در حالی که غذا خوردم سقوط کرد. این کلسترول من بود." یک معلم دبیرستانی (که یک زندانی بود) دهان را به دهان گذاشت، سپس یک متخصص ارزیابی با یک defibrillator وارد شوک او شد. او یک جفت عروق مسدود شده داشت - حدود 95 درصد مسدود شده بود. او بیمه درمانی نداشت. هنوز نمی رود

همانطور که او می گوید، یک بسته خالی از سیگار در پای او نشسته است.

ما در برابر خانه ویلمت ایستاده ایم، که لارسن درست قبل از اینکه ما را متوقف کند، در واقع در مرز اوانستون است. خانه بسیار بزرگ و بزرگ است و SPA حمام حمام در حیاط خلوت، در کنار یک رشته کریسمس چراغ در سراسر قاب باغ است. مشتری، دوست پسر متوسط ساله، در حال حاضر در خارج است و به نظر می رسد از دست رفته است. او می گوید: "پیدا کردن کسی مانند لارس سخت است. این وان قدیمی تر است و بسیاری از شرکت ها نمی خواهند بر روی آن کار کنند." لارس می کند! " اگر لارسن او را بشنود، دشوار است. او یک طناب فرمت را در اطراف وان و یک پمپ تنظیم می کند، سپس به راحتی دست خود را روی یک لوله باز می گذارد، به طوری که جریان آب از طریق انگشتانش، در داخل یک پاسیو بتونی و در اطراف زانوی خود قرار دارد. او یک تفنگ گرما کوچک را به عقب و جلو کار می کند، بین نرم کردن لوله و گرم کردن کف دستش.

من سرما، آب را ذکر می کنم.

"آره، اما من دوست دارم کار،" او به طور غیرمستقیم در تاریکی می گوید، مثل اینکه تکرار یک مانته. "کار دوست من است." او دوست ندارد به کار و صحبت کردن، و بعد در ون، او تفکر خود را کامل: "به نظر می رسد، حتی اگر من یک میلیون دلار بود، من می خواهم یک مرد راننده وانت سفید. من پول برای غذا هدر، نه در سفرهای بزرگ، اتومبیل های پر زرق و برق، من به معنای زندگی خودم زندگی می کنم، من ترجیح می دهم از خرید تازه تر استفاده کنم. من ترجیح می دهم همه چیز را از هم جدا کنم و چیزی را که می توانم قبل از پرتاب هر چیزی از دست بدهم، ذخیره می کنم. مخالف."

این نزدیک ترین او است که در تمام طول روز به یک بیانیه ماموریت می آید.

او می گوید که او بازنشسته نخواهد شد. او می گوید ریه هایش "شکل بسیار خوبی دارند". او می گوید کار کارهای زیادی را انجام می دهد. او می گوید احتمالا او به طور ناگهانی می میرد، مانند پدربزرگش. "من فقط امیدوارم که آن را در طبقه رقص و نه در حالی که من تعمیر حمام داغ SPA ."

در آن شب، رقص، به راننده ها و الویس و برادران عادل، می رود. امروز چهارشنبه است. او کاری را که او وعده داده است انجام خواهد داد. او همه چیز را در طبقه رقص می گذارد.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd