SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خانه جدید با حمام داغ؟ اینجا چیزی است که باید انجام دهیم!
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: May 09, 2017

مبارك باشد! شما یک خانه را با یک وان حمام خریداری کرده اید . با افزایش در بازار املاک و مستغلات، بیشتر مردم خانه ها را خریداری می کنند، که بسیاری از آنها در حیاط خلوت حمام های داغ هستند .

اگر شما مالک جدید یک وان آب گرم هستید، احتمالا منتظر لذت بردن از تمام مزایای سلامتی و آرامش است که یک وان حمام فراهم می کند. و شما احتمالا در مورد سرگرمی دوستان در حیاط خلوت جدید خود فکر می کنید.

1.jpg

برای مالکیت حمام جدید ، برای آنچه که باید انجام دهید قبل از آن که اولین شیب را بخوانید، بخوانید.

1)    این چیست؟   از اطلاعات فروشندگان خانه جدید خود مطلع شوید .   به طور خاص، چه نام تجاری وان حمام و نام مدل یا شماره شما به ارث برده اید؟ در صورت وجود یک راهنمای صاحبکار برای عملیات آن پیدا کنید. بدون نام تجاری و مدل شما به سختی خرید فیلتر و پوشش می دهد و شما ظرفیت در گالن را نمی دانید به منظور قضاوت مقدار مناسب از محصولات مراقبت از آب برای اضافه کردن. یک تقلید می تواند یک نمایندگی خودرو را فراخوانی کند و گفت که شما یک ماشین دارید و در جستجوی قطعات یا لاستیک بودید. اگر مارک یا مدل را نمیدانید، عرض و ارتفاع را اندازهگیری کنید تا بتوانید مقدار آب موجود در آن را محاسبه کنید تا بتوانید برای مدل خود دقیقا برای محصولات مراقبت از آب اندازهگیری کنید. 2.jpg

2) فیلترهای جدید باید باشند   شما ساعت های سردرد را با شروع از فیلترهایی که ترک خورده نیست، مسدود شده یا به سادگی از کارآیی آنها گذشته است، ذخیره کنید. فیلترها عمر 2-3 سال دارند و معمولا قبل از قرار دادن یک خانه در بازار جایگزین فروشنده نمی شوند. فیلتر های نامناسب باعث می شود آب ابری، به دلیل عدم توانایی فیلتر کردن درست باشد. اگر شما مارک یا مدل حمام جدید خود را نمی دانید ، باید یک فیلتر را بردارید و آن را اندازه گیری کنید. با اندازه گیری ها، شما می توانید خرده فروشان حوض های محلی را برای اندازه مناسب ببرید . یک فیلتر را تنظیم نکنید که اندازه مناسب در آبگرم باشد.

2)    بررسی پوشش و ترمیم.   آیا پوشش سنگین، شکسته در مرکز، یا ترک خورده و لایه برداری؟ اگر بله، قطعا وقت آن است که یک پوشش جدید دریافت کنید. پوشش که سنگین است آب اشباع شده و قادر به نگه داشتن گرما در. چرا پرداخت هزینه های انرژی؟ پوشش جدید، انرژی های گرانقیمت انرژی خود را ذخیره و تجربه سرگرم کننده را برایتان جذاب تر می کند. آسانسور باید به سمت وان حمام با نشستن مستقیم و نوار بالا نشست . اگر آنها خم و یا کج شده اند، زمان بیشتری را برای بلند کردن پوشش جدید خود خواهید داشت و ممکن است به طور کامل در لبه ی داغ داغ نشسته نشود تا یک مخزن نگهداری گرما ایجاد شود. یک بالابر جدید، پشت خود را نجات خواهد داد، پوشش جدید خود را ذخیره کرده و احتمالا شما نیز صرف انرژی دلار می کند.

3) 2.jpg

4) OUT با محصولات مراقبت از آب قدیمی. خرید محصولات مراقبت از آب جدید . همه چیز را که صاحب سابق شما را در یک جعبه ترک کرد قرار دهید. به عنوان مثال، آب در غرب واشنگتن بسیار نرم است. این مخالفت با دیدن یک بطری نرم کننده کننده آب است که کاملا غیر ضروری است و در واقع به تجهیزات آسیب می رساند. بیش از حد بسیاری از مردم سعی می کنند چند دلار را با خرید کلر استخر به فروش می رسانند که در فروشگاه های جعبه و انبارهای تخفیف و استفاده از آن در وان حمام خود صرفه جویی می کنند . توجه داشته باشید که استخر کلر در آب گرم پایدار نیست، باعث آب ابری شده، خیلی سریع تخلیه می شود و pH اشتباه برای استفاده از حمام گرم است . تفاوت در فرمولاسيون شيميايي خيلي كم است، اما براي لذت بردن از حمام گرم شما اهميت زيادي دارد . اگر حمام داغ خود را با استفاده از کلر (سیستم های قدیمی تر انجام می شود)، مطمئن شوید که آن را به خصوص برای حمام فرموله شده و دارای "dichloride" و نه ترشیرول به عنوان عنصر اصلی.

اگر شما نیاز به کمک بیشتر دارید با نماینده حرفه ای کازون از SpaRelax تماس بگیرید.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd