SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حمام داغ صورتی مایکا تاجیما، داغترین آثار هنری عمومی تابستان است
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jun 13, 2016

با افتخار کردن و سرگرم شدن در جهان هنر این سقوط گذشته با مجسمه نیم تنه ویروس آماده اند Anthea همیلتون ، مرکز مجسمه سازی در شهر لانگ آیلند چیز بزرگ بعدی را برای فصل تابستان آشکار کرد: یک پروژه هنری موقت عمومی توسط هنرمند Mika Tajima تحت عنوان مریدین (طلا) .

                  

کارگردان ماری کارتی، مدیر اجرایی مرکز میکا تاجیما و مجسمه سازی، این کار را معرفی می کند. عکس توسط آیلین کینسلا

این کار در روز 9 ژوئن در زیبا و در همان لحظه به نام Windswept-Hunters Point Park South در شهر لانگ آیلند منتشر شد. این حمام داغ در لبه رودخانه ای شرقی قرار دارد و در مقابل دیدگاه های جالب از افق های منهتن قرار دارد که به عنوان یک فضای شکوه خدمت می کنند.

طلای Meridian یک مجسمه صورتی گرم است که با نیمکتها روبرو می شود. بینندگان دعوت شده اند تا از آنچه در نظر گرفته شده اند، لحظه ای از آرامش و مکالمه خود بخواهند. گرفتن اصلی؟ به جای یک فریزر واقعی، آن بخشی از بخار آب است که به سمت بالا حرکت می کند، که رنگ آن بین ستاره های مایل به قرمز و پائین سیانان تغییر می کند.

 

همانطور که بخار در باد میچرخد، بر طبق بیانیه SculptureCenter، "ابرهای تکنیکی رنگی" ایجاد می شود. رنگ بخار "در زمان واقعی به لحاظ جهانی در مورد طلا مطابقت دارد، که منعکس کننده نوسان قیمت کالا است."

     مری Ceruti مدیر اجرایی مرکز مجسمه سازی. عکس توسط Sam Deitch / BFA.com

 

مری Ceruti، مدیر اجرایی SculptureCenter در طولانی مدت، و هنرمند در هنگام پذیرش آبریزهای خصوصی، اطلاعات بیشتری در مورد این کار ارائه دادند. Ceruti استقبال از جمعیت و توضیح داد که مجسمه سازی توسط شرکت کنندگان در فرایند عمومی انتخاب شده است، برنامه موسسه برای دانش آموزان دبیرستانی که از نیویورک به عنوان پس زمینه استفاده می کنند که برای کشف تاریخ و تاثیر هنر عمومی و تاثیر آن بر جامعه است.


سرتی گفت: "ده تابستان 10 دانشجوی دبیرستانی دوره دو ساله در هنرهای عمومی به سر می بردند، زمانی که دو هفته مطالعه هنرهای عمومی و فضاهای عمومی را انجام دادند. برنامه شامل بسیاری از سفرهای زمینی و سخنرانان مهمان از جمله برنامه ریزان شهر، طراحان و مورخان معماری، و سپس بازدید از سه استودیوی هنرمندان مختلف از جمله Tajima، و قبل از شرکت کنندگان انتخاب یک طراحی پیشنهادی هنرمند.

دانشجویان "واقعا به نحوی که مایکا درمورد اقتصاد دیجیتال و اقتصاد اطلاعاتی که در آن کار می کنیم، و چگونگی افشای جنبه های احساسی آن، پاسخ داد." "من فکر می کنم که واقعا برای این نسل از 14، 15، 16، و 17 ساله واکنش نشان داد."

Ceruti توضیح برنامه ریزی و نیاز به Wi-Fi، آب و برق، افزود: "این یک قطعه هنری نیست. این واقعا متصل است."

تاجیمو گفت: "این یک تجربه فوق العاده فوق العاده است که در مورد تاثیر قطعه می تواند باشد و فکر کردن در مورد چگونگی گسترش تمرین خود در حوزه عمومی." Tajima، که به طور مناسب کفش های ورزشی طلایی بود، گفت.  

از تصمیم این که چراغ ها منعکس کننده قیمت نوسان طلا باشند، Tajima متوجه می شود که این کالایی است که ارزش آن "با عرضه و تقاضا ارتباط ندارد، اما در واقع با احساسات مردم ارتباط دارد و اینکه چگونه احساس ناامنی و اعتماد به نفس می کنند "

وی افزود: "در حال حاضر این قطعه تمایل دارد که در سمت صورتی قرار بگیرد که به این معنی است که قیمت طلا به سرعت در حال افزایش است. این همان اندازه دو سال گذشته بوده است."

وی گفت: "من از این به عنوان مکان جغرافیایی فکر کردم که می توانیم با توجه به این مادیات در مواجهه با مرکز مالی دنیا، از تاک مرکز آب و فاضلاب استفاده کنیم.

Hunters Point South Park یکی از جدیدترین پارک های نیویورک است. فضای باز به طور کامل اصلاح شده و در حال حاضر به زیبایی تصفیه شده بود، تا همین اواخر، منطقه محروم شده بود. فضای تغییر یافته در حال حاضر دارای چمن عظیم، یک سگ و غواصی است. مریدین (طلا) تا 25 سپتامبر در آنجا حضور خواهد داشت.

مردم برای جشن گرفتن این پروژه در یک روز جمعه برنامه ریزی شده برای شنبه 11 ژوئن از ساعت 11:00 صبح تا 12:30 دعوت می شوند. فعالیت های خانوادگی و نوشیدنی ها وجود دارد.

 

جکوزی سازنده SpaRelax Co.، ltd: www.sparelaxhottub.com ،

تماس با آقای کازون وو

Sales06@sparelaxhotub.com


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd