SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جک کارشناسی ارشد: آخرین مطالعه و قاضی 2016 وضعیت اقتصادی چین
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Apr 14, 2016

در آغاز این سال، جک کارشناسی ارشد به عنوان ژجیانگ انجمن رئیس جمهور، سخنرانی بسیار مهم در "جلسه 2016 ژجیانگ مطالعه وضعیت اقتصادی و تحقیقات"، که جهان را تکان دهنده توجه و کاملا جذب ساخته شده! علاوه بر به اشتراک گذاری وضعیت اقتصادی و پیش بینی چگونه کارآفرینان به بحران، جک کارشناسی ارشد باید پاسخ، همچنین بحث در مورد تفاوت بین چین و بازار مصرف کننده ایالات متحده، تمایل قیمت، بازار سهام چین، تفاوت کارآفرینان و مدیران حرفه ای، سازمان و انقلاب از مدیریت شرکت استراتژی و تاکتیک و همچنین تاثیر اخراج، و غیره، سخنرانی بسیار هیجان انگیز و الهام بخش است!

1 "درباره وضعیت اقتصادی،" خبر بد است که وضعیت اقتصادی بد، حتی آن زمان طولانی مدت نگه دارید. در حالی که خبر خوب این است که همه ما خوب نیست.

2، "مورد در باره"، اصلاحات سازمانی مانند دندان استخراج شده است. از یک طرف اقتصاد کاهش ادامه خواهد داد و نیاز بازار تقاضا برای آینده جهانی قرارداد خواهد شد; از سوی دیگر زمانی که مکانیزم بازار به طور فزاینده ای پیچیده، فرهنگ سازمانی خود شناسی، پرسنل شناسی، سازمان، یا شناسی شناسی ساز و کارهای داخلی! بنابراین ما باید اصلاحات

3، "تقلا آینده موج چین" اول مصرف محور، چینی بازار داشته باشد به بازار منحصر به فرد ترین. تا زمانی که deeping به بازار چینی، پیدا کردن قانون، فرصت را برای شما پیدا می کنید; ثانيا اصلاحات نقطه و ضد فساد و فقر ریشه کن کردن فرصت های که نیاز به مطالعه دقیق بیاورد; سوم، نقطه علم و فناوری هر انقلاب تکنولوژیکی است فرصت 50 سال است که تکنولوژی 20 سال + 30 سال توسعه برنامه های کاربردی، به عنوان اینترنت در چین فقط برای 20 سال آینده برنامه های کاربردی خواهد شد بیش از تصور ما!

4. "مورد کاربر ' اگر شما مصرف کننده و یا شرکت کسب و کار کاربر محور در آینده، از آنجا که مشتری همیشه اول می آید شما قطعا به بن بست خواهد آمد. مصرف کنندگان demandyou شفاف، درخواست خود را برای به اشتراک گذاشتن، شما سبک منحصر به فرد است که روند اصلی در آینده ساخته شده!

مهم نیست چقدر پیچیده یا تغییر در بازار بین المللی، SpaRelax همیشه در گرداب وان آب داغ وان حمام و استخر تمرکز می کنند. آن است که همیشه مسئولیت ما را به مصرف كنندگان ارائه ماساژ وان حمام از آمریکای شمالی با کیفیت با قیمت های چینی. ما افتخار بزرگی در فني ODM توانایی و تجربه در وان حمام و آبگرم جت ما را. ما خودمان را به تولید کننده شماره 1 از وان گرم در چین و بیشتر در سراسر جهان اختصاص. و امیدوارم که برای ایجاد همکاری کشتی با مردم در سراسر جهان.

محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd