SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دستورالعمل های ایمنی مهم آب
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: May 09, 2016

لطفا قبل از نصب و استفاده از SPA خود، تمام موارد این هشدارها و احتمالات را بپرسید.

لطفا مسئولیت پذیر باشید   صاحب هنگام نصب و استفاده از وان حمام آبگرم، لطفا از این اقدامات احتیاطی ایمنی اساسی پیروی کنید. مطمئن باشید که احتمالات ایمنی را برای همه کاربران جدید یا گاه به گاه آبگرم خود توضیح دهید.

نکته: یک متخصص مجاز ممکن است مورد نیاز برای ارتقا ظرفیت استاندارد و / یا قطع کننده مدار شما باشد.

 

خطر - خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی: برای جلوگیری از حوادث، اطمینان حاصل کنید که کودکان نمیتوانند از ماساژ ماساژ استفاده کنند مگر اینکه در تمام مراحل نظارت شوند. اطمینان حاصل کنید که همیشه پس از استفاده از آبگرم برای ایمنی کودکان، پوشش را قفل می کنید.

 

دمای آب پایین تر برای کودکان توصیه می شود. کودکان به خصوص آب گرم حساس هستند.

 

خطر - خطر ابتلا به آسیب: اتصالات مکش در این آبگرم اندازه گیری شده اند برای مطابقت با جریان آب خاص ایجاد شده توسط پمپ. در صورت نیاز به جایگزینی اتصالات مکش یا پمپ، مطمئن شوید که جریان جریان سازگار است.

 

آبگرم در فضای باز هرگز کار نکنید اگر اتصالات مکش یا سبدهای فیلتر شکسته یا گم شده باشند.

 

هرگز جایگزین مکش را با یک امتیاز کمتر از میزان جریان مشخص شده در اتصالات مکش اولیه بدست نیاورید.

 

خطر - خطر شوک الکتریکی: حداقل 5 فوت (1.5 متر) از تمام سطوح فلزی نصب کنید. به عنوان یک جایگزین، آب ممکن است در عرض 5 فوت (1.5m) از سطوح فلزی نصب شود، هر سطح فلز به طور دائم با حداقل 6mm 2 هادی مس جامد به خارج از جعبه کنترل SPA.

 

خطر - خطر شوک الکتریکی: در 5 فوت (1.5 متر) آبگرم اجازه هیچگونه لوازم الکتریکی خارجی مانند نور، تلفن، رادیو، تلویزیون و غیره را نپذیرید. هرگز سعی نکنید از هر وسیله الکتریکی از درون آبگرم در فضای باز استفاده کنید

 

هشدار - برای کاهش خطر ابتلا به آسیب

آب آبشاری نباید بیش از 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) باشد. دمای آب بین 38˚C (100˚F) و 40˚C برای یک بالغ سالم در نظر گرفته شده است. دمای آب پایین تر برای بچه های جوان توصیه می شود و زمانی که استفاده از اسپری بیش از 10 دقیقه باشد.

 

دمای آب بالا برای پرهیز از آسیب جنین در دوران بارداری پتانسیل بالایی دارد. زنان باردار یا افرادی که فکر می کنند باردار هستند باید همیشه قبل از استفاده از اسپا با پزشک خود چک کنید.

 

استفاده از الکل، داروها یا دارو قبل یا در طول استفاده از آبپاش، ممکن است منجر به بیخوابی و احتمال غرق شدن شود.

 

افراد مبتلا به چاقی، سابقه بیماری های قلبی، فشار خون پایین یا فشار خون، مشکلات سیستم گردش خون یا دیابت باید قبل از استفاده از آبگرم با پزشک مشورت کنند.

 

افرادی که از دارو استفاده می کنند باید قبل از استفاده از آبگرم با پزشک مشورت کنند، زیرا بعضی از داروها ممکن است موجب خواب آلودگی شوند، در حالی که دیگران ممکن است ضربان قلب، فشار خون و گردش خون را تحت تاثیر قرار دهند.

 

از خطر ابتلا به هپاتروم

قرار گرفتن در معرض طولانی مدت در معرض هوا یا آب گرم می تواند هیپرترمی را ایجاد کند. هیپرترمی اتفاق می افتد زمانی که دمای داخلی بدن به سطح بیش از 2 درجه سانتی گراد تا 4 درجه سانتی گراد دمای بدن طبیعی 37 درجه سانتی گراد برسد. در حالی که Hyperthermia دارای مزایای سلامتی زیادی است، مهم نیست که درجه حرارت بدن شما بالاتر از 39.5 درجه سانتیگراد باشد. علائم Hyperthermia بیش از حد شامل سرگیجه، بی حالی، خواب آلودگی و غش کردن است. اثرات hyperthermia بیش از حد ممکن است شامل:

·          عدم درک گرما

·          عدم شناخت نیاز به خروج از آبگرم

·          عدم آگاهی از خطر پیشگام

·          آسیب جنینی در زنان باردار

·          عدم توانایی فیزیکی برای خروج از آبگرم در فضای باز

·          ناخودآگاه

هشدار: استفاده از الکل، دارو یا دارو می تواند به شدت خطر ابتلا به هیپرترمی مرگبار را افزایش دهد.

 

ریسک های خطرناک را از بین ببرید

·          قبل از ورود به آبگرم، دما را با دماسنج دقیق اندازه گیری کنید، زیرا تحمل دستگاه های تنظیم دما می تواند تا 5 درجه سانتیگراد (2 درجه سانتیگراد) متفاوت باشد.

·          قبل از ورود به آبگرم، آب را با دست خود آزمایش کنید تا مطمئن شوید راحت است.

 

برای SPAS با اجزای AUDIO

اجزای صوتی اختیاری هستند و در همه مدل های اسپا در دسترس هستند.

هشدار: اجزای کمکی - مانند کابل، بلندگوهای اضافی، هدفون و غیره - را به سیستم وصل نکنید.

احتیاط: درب بازشو را باز نگذارید. اجزای صوتی را فقط با اجزای یکسان جایگزین کنید.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd