SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی نگهداری یک توده ی گرداب
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Dec 07, 2016

داشتن یک وار حمام در خانه شما به این معنی است که شما می توانید یک تجربه اسپا مانند هر روز هفته داشته باشید. با این حال، بر خلاف رفتن به آبگرم، شما بعدا باید تمیز کنید و تجهیزات خود را نگه دارید. در حالی که روشهای خاصی برای حفظ ویلای توخالی وجود دارد، آنها چیزی نیست که برای تکمیل آن بسیار دشوار باشد. استفاده مناسب و نگهداری اطمینان حاصل می کند که وان را می توان برای سال ها لذت برد.

استفاده خود را تعیین کنید. اگر به طور منظم از وان خود استفاده می کنید، تمیز کردن و نگهداری منظم ماهانه ضروری است. اگر شما گهگاه از وان استفاده می کنید، نگهداری هر سه تا چهار ماه مناسب خواهد بود.

 

دستگیره های کنترل هوا را تنظیم کنید. اگر وان شما دارای این ویژگی باشد، مطمئن شوید که آنها بسته شده اند. لوله را به اندازه کافی پر کنید تا تقریبا دو اینچ بالاتر از بالاترین جت ها باشد. این آب نباید داغ باشد، اما اگر حداقل گرم باشد، موثر خواهد بود.

یک راه حل تمیز اضافه کنید اضافه کردن دو قاشق غذاخوری از مواد شوینده به ماشین ظرفشویی. این می تواند مواد شوینده معمولی باشد که شما می توانید در ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید. پودر یا مایع کار خواهد کرد.

گرداب را اجرا کنید جت های وان را روشن کنید و بگذارید آن را از 15 تا 20 دقیقه اجرا کنید. این اجازه می دهد تا تمام آب های صابون از طریق سیستم لوله کشی لوله وان از بین بروند و هر گونه باقی مانده در لوله ها را تمیز کند.

 

تخلیه و شستشو. اجازه دهید تا وان به طور معمول تخلیه شود، ظرف را بشویید و سپس تمیز کردن وان خود را با یک پاک کننده غیر ساینده.

در تمیز کردن بعدی از سفید کننده استفاده کنید. بعد از شستشوی مجدد بعد از 2/2 فنجان معمولی، سفید کننده خانگی را به آب بکشید. از صابون هایی با سوزن بالا استفاده کنید. هنگام حمام در حمام گرداب، از نمک حمام، نمک معدنی یا حمام حباب استفاده نکنید. استفاده از صابون بسیار سست کننده نیز توصیه نمی شود. این نمک ها و صابون ها می توانند باعث ایجاد باقی مانده در سیستم لوله کشی وان شود. هنگامی که تازه، آب تمیز از خطوطی که دارای این باقی مانده است عبور می کند، به حمام خود می رسد و آب پاک شما را آلوده می کند.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd