SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به درستی آب داغ خود را با آب تازه پر کنید
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: May 16, 2017

امروز ما نه تنها می خواهیم درباره نحوه انجام این کار صحبت کنیم بلکه چگونگی انجام این کار با استفاده از یک فیلتر شلنگ. در حالی که شما مجبور به پر کردن فیلتر شلنگ هنگام پر کردن آب داغ خود را با آب تازه، به اعتقاد ما شما خوشحال خواهید بود. این باعث می شود که شما برای مراقبت از آب در آبگرم خود بسیار راحت باشید. بیایید نگاهی به مراحل مورد نیاز خود ببریم تا به درستی آب حمام گرم خود را پر کنید.

3.jpg

دفع ویتامین خود را

قبل از اینکه بتوانید آب داغ خود را با آب پر از آب پر کنید، باید آن آب قدیمی را از آبپاش خود تخلیه کنید. این بسیار آسان است و واقعا نمی توانست آن را طولانی کند. فقط این مراحل آسان را دنبال کنید:

با خاموش کردن شکنها یا جدا کردن آن از خروجی از حمام داغ از منبع تغذیه جدا شوید.

1          ورودی یک شلنگ باغ معمولی را به دریچه تخلیه اصلی وصل کنید.

2          دریچه را باز کنید و آب اسپری را از بین ببرید.

3          هنگامی که اکثر آب تخلیه شده است، تخلیه ثانویه را باز کنید تا تمام آب را از پمپ و سیستم گرمایش به تخلیه برساند.

4          مخزن تخلیه ثانویه را جایگزین کنید و دریچه اصلی تخلیه را ببندید.

5          این همه آن است که وجود دارد. چه مدت طول می کشد تا اندازه وان حمام گرم شما و مقدار آب شما در آن بستگی دارد، اما در بیشتر موارد ، بیش از چند دقیقه طول نمی کشد تا آب تمام شده از سیستم شما تخلیه شود. هنگامی که تمام آب تخلیه شده است، جلو بروید و پوسته را خوب تمیز کنید و فیلتر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمیز و مناسب است.

آب داغ خود را با آب تازه پر کنید

اکنون که تمام آب های قدیمی از حمام گرم خود حذف شده اند و آن را به درستی تمیز کرده اند، وقت آن است که آن را با آب تازه و تمیز پر کنید. در حالی که شما فقط می توانید شلنگ خود را وارد کنید و آب خود را پر کنید، امروز ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آب تمیز است. برای انجام این کار، شما باید از یک فیلتر شلنگ استفاده کنید.

یک فیلتر شیلنگ چیست؟

برخی از شما ممکن است بدانید که دقیقا همان چیزی است که یک فیلتر شیلنگ است و چه کاری انجام می دهد. اساسا، این یک فیلتر است که در انتهای شیلنگ باغ خود قرار می گیرد که شما برای پر کردن آبگرم استفاده می کنید.

این فیلترها ناخالصی هایی مانند مس، آهن و کلسیم را که می توانند در آب شیرین شما وجود داشته باشند، حذف می کنند. این ناخالصی ها می توانند باعث سخت شدن آب و آسیب رساندن به حمام گرم شما شوند. در حال حاضر راه هایی برای کاهش این ناخالصی ها در حمام داغ شما وجود دارد پس از پر شده است، اما بسیار آسان تر برای حذف آن از آنجا که شما آن را پر کنید آن است که از آن خلاص شدن از شر آن را پس از آن است که در حمام داغ خود را.

با استفاده از یک فیلتر شیلنگ آب داغ حمام خود را پر کنید

حالا که می دانید آن چیست، نگاهی به چگونگی استفاده از آن و مراحل مورد نیاز برای پر کردن وان حمام با استفاده از این فیلتر خواهید دید. واقعا، فرآیند بسیار متفاوت از یک پرایمر طبیعی نیست، اما همه مراحل را برای شما در هر صورت برجسته می کنیم.

1. فیلتر شیلنگ خود را به انتهای شیلنگ باغ خود اضافه کنید.

2. همه ی تخلیه ها را در حمام داغ بررسی کنید تا اطمینان یابید که آنها بسته شده اند.

3. دو بار چک کنید که هیچ قدرت به وان داغ وجود دارد.

4. بر روی شلنگ خود بکشید و حمام داغ خود را به سطح مطلوب همانطور که توسط سازنده وان حمام شما نصب شده است پر کنید.

5. قدرت را به حمام گرم خود بازگردانید و آن را در اجازه دادن به جت به اجرا کنید. اگر شما نیاز به حمام حمام آبگرم دارید، اکنون این کار را انجام دهید.

6. تست آب خود را و تنظیم pH خود را به 7.4 تا 7.6، میزان کل قلیایی (TA) خود را به 80 ppm و سختی کلسیم (CH) خود را به 100 ppm.

7. حباب آب گرم خود را بکشید در حالی که وان آب داغ در حال اجرا است و اجازه می دهد تا آن را ادامه دهید.

8. تنظیم دمای خود را در صورت لزوم بین 100 تا 104 درجه فارنهایت.

9. پوشش خود را جایگزین کنید و اجازه دهید که آبگرم به مدت 24 ساعت به طور صحیح حرارت داده شود.

10. بعد از گذشت یک روز، چرخه تمیز را در حمام گرم خود بگذارید و سپس سطح PH، سطح TA و سطوح CH را دوباره بررسی کنید.

11. این همه این است که وجود دارد. زمان کمی برای پر کردن حمام گرم خود و دریافت آب به شکل خوبی خواهد بود. اما هنگامی که شما انجام می دهید، نتایج را دوست خواهید داشت.

DSC_3687.jpg

افکار نهایی

در حالی که فرآیند تکمیل در یک وان حمام کمی زمان می برد، این یک راه عالی برای پاک کردن وان حمام شما است. با استفاده از فیلتر شلنگ، شما قادر خواهید بود آب خود را در فضای باز آب گرم آب گرم را خاموش کنید. این کار باعث می شود که شما برای تمیز کردن و نگهداری آن آسان تر باشید، زمانی که آماده باشید تا از آن لذت ببرید.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd