SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به وان حمام امن در حمام عمومی
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Feb 17, 2017

در طول سالهای اخیر، شما نمی خواهید از لذت و آرامش یک حمام داغ فراموش کنید ، اما می خواهید از آن نیز بی خطر باشید. چه کاری باید بکنم؟

هفت راهنمایی برای سرگرمی و ایمنی در استراحتگاه ها، هتل ها، باشگاه های بهداشتی و سالن های ورزشی را دنبال کنید.

1. شفاف آب COIN FLIP.   توپ را به حمام داغ بریزید و ببینید آیا سر و دم دارد یا نه. این به این معنی است که آب باید تمیز و پاک شود - شما باید قادر به دیدن تخلیه پایین و همچنین خواندن کمربند خود باشید. همچنین امتحان تست sniff را امتحان کنید. اگر آب بوی، نازک و یا نازک بماند، بیرون بریزید. آنها از آن مراقبت نمی کنند و امن نیستند. یکی از آخرین لمس: اگر طرف وان احساس لبخند، وارد نیست.

2. کف بد فوم بد است اگر خندقهای فوم در هنگام خاموش کردن جت ها هنوز در آب شناور می شوند، وارد نمی شوید. به این معنی که آب به درستی فیلتر نشده، نیاز به تمیز کردن، ضدعفونی کردن و احتمالا تخلیه است.

3. تست مطمئن باشید.   آزمایش آب برای کلر و pH مناسب با نوارهای تست موجود در هر خرده فروشان حمام . تست نوار را در آب بشوید، به دنبال دستورالعمل های بسته. تغییر رنگ را تماشا کنید و آن را به نمودار رنگی نشان دهید که رنگ مناسب برای pH آب را نشان می دهد و آنچه که باید باقی مانده است.

4. چک کردن یک قطره کم عمق.   کلیه پوشش های اصلی تخلیه باید با قانون ایمنی فدرال ویرجینیا گریم بیکر استخر و اسپا فدرال جدید مطابقت داشته باشد . این بدان معنی است که آنها یک یا چند گیت بزرگ یا یک شکل گنبدی دارند. اگر یک پوشش آسیب دیده یا از دست رفته باشد، مدیر را هشدار دهد و وارد نشود. همچنین اطمینان حاصل کنید که اطفال اطالعاتی را که با پوشش های تخلیه و یا نزدیک آنها بازی می کنند، نمی دانند.

5. چه کسی در اینجا هزینه می کند؟   بپرسید آیا این مرکز دارای کسی است که در کارکنان استخر تأیید شده باشد. صدور گواهینامه به این معنی است که آنها آموزش داده اند تا به درستی نگهداری و کارکردن وان آب داغ را انجام دهند.

6. از شما سپاسگزارم و سپاسگزارم مراکز کنترل بیماری برای عقل سلیم در آب می گوید:

سه درخواست برای همه افراد سالم.

  • لطفا اااااااااااااااااااااااااام شما می توانید میکروب ها را در آب پخش کنید و دیگران را بیمار سازید. این بچه ها را در پوشک نیز شمارش می کند - حتی پوشک های شنا نیز نشت می کنند.

  • لطفا از حمام آب گرم در دهان خود اجتناب کنید و اگر به طور تصادفی بعضی از آنها را درون خود بگذارید، به هیچ وجه نمیتوانید بلعید.

  • لطفا بهداشت خوب را تمرین کنید دوش با آب گرم قبل از tubbing داغ . بعد از استفاده از توالت یا تغییر پوشک دست های خود را بشویید. قبل از اینکه بدن خود را در آب دریافت کنید، میکروب ها را از بدن خود بردارید.

سه راه برای والدین

  • لطفا بچه های خود را در حالت تعطیلات به طور منظم و اغلب بررسی پوشک. صبر کنید تا آنها به شما بگویند که باید بروند.

  • لطفا پوشک را در یک دستشویی یا ناحیه تغییر پوشک تغییر دهید، نه در لبه حمام گرم که در آن میکروب ها می توانند به سطوح و اشیائی که دیگران در حال راه رفتن هستند پخش شوند.

  • لطفا فرزندتان را به طور کامل (به ویژه با دانستن جایی) با صابون و آب گرم شستشو دهید تا آنها فقط تمیز نباشند - قبل از اینکه در وان حمام بمانند واقعا تمیز هستند .

لوله کشی داغ در مورد صلح از ذهن و ایمنی است. راهنمایی های ما را برای ایمنی، خنک کردن سالم و راحت دنبال کنید.

با تشکر از کason از شرکت SpaRelax، با مسئولیت محدود

www.spasrelax.com


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd