SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی نشت در حمام داغ شما
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Mar 11, 2017

هیچ چیز نمی تواند یک روز صبح بخار وان را سریعتر از تحقق این که نشتی در وان حمام وجود دارد. نشت داغ حمام می تواند بسیار ناخوشایند باشد زیرا اغلب سخت است که پیگیری شود، به ویژه اگر آنها بسیار کوچک هستند. اندیشه اولیه شما ممکن است این باشد که شما به یک تعمیرات بالقوه گرانقیمت نیاز دارید که یک متخصص برای یافتن و تعمیر آن نیاز دارد. درحالی که ممکن است بعضی از نشت ها براساس سطح تخصص و قابلیت دستیابی شما درست باشد، در بسیاری موارد شما می توانید برخی از نشت های رایج خود را تعمیر کنید.

 

در حالیکه ما برای پوشش دادن هر نکته احتمالی و راهنمای تعمیر در یک پست تنها غیر ممکن نیست، امروز ما نگاهی به چند نکته رایج در حوضچه های داغ و اینکه چگونه می توانید به راحتی و (معمولا) ارزان آنها را تعمیر کنید خود را بدون نیاز به تماس در یک لوله کش یا کارشناسان وان حمام.

IMG_26586.JPG

محبوس نابهنگام رایج

برخی از رایج ترین مکان هایی که نشت می کنید عبارتند از: پمپ، اتصالات اتحادیه، بخاری، شیر،

اتصالات، شل

این به هیچ وجه یک لیست کامل نیست، اما قطعا یک مکان خوب برای شروع است. در اکثر موارد نشت آب گرم در این مناطق یافت می شود. بیایید نگاهی به هر یک از این اجزا و چگونگی نشت آب در هر یک از آنها داشته باشیم. هنگامی که یک نشت را شکار می کنید، پیشنهاد می کنم که از بالای لیست شروع کنید و سپس راه خود را پایین بیاورید.

بخاری

هنگامی که پمپ را به دلیل نشت خود از بین ببرید، وقت آن است که تمام چند منظوره مونتاژ حرارت را بررسی کنید. این شامل بخاری، سوئیچ فشار و سایر اجزاء می شود. اگر از هر یک از این قطعات نشت آب پیدا کنید، باید سفارش داده و جایگزین شوند.

اتصالات اتحادیه

اتصالات اتحاد در اطراف هر دو پمپ و بخاری یکی دیگر از علل رایج برای نشت هستند به عنوان آنها به راحتی می تواند در طول زمان از دست دادن. اگر هر یک از این اتصالات شل باشد، آنها را با دست بچرخانید. هرگز از آچار برای سفت کردن این اتصالات استفاده نکنید.

سوپاپ ها

هر شیر در حمام گرم خود را بازبینی کنید. دریچه های چندگانه در حمام های گرم وجود دارد و این نوع دریچه تعیین می کند که شما باید آن را تعمیر کنید. به عنوان مثال، دریچه های سبک چاقو دارای دو بخش هستند که با هم وصل می شوند. بین آنها یک واشر است که شناخته شده به شکست و باعث نشت آب است. برخی از وان حمام دارای دریچه های نصب شده در هر دو طرف پمپ است، بنابراین آب برای خنک کردن پمپ نباید خاموش شود یا تخلیه شود. این دریچه ها نیز نشت می کنند و باید جایگزین شوند.

اتصالات

تمامی لوله ها، جت ها و اتصالات برای نشت را بررسی کنید . در بعضی موارد، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که اتصالات را تسریع کرده یا دوباره آنها را باز کنید. اگر متوجه شوید که یک جت را نشت داده اید، اغلب یک واشر ناقص است. این باید جایگزین شود. با چه کسی کار می کنید، چه نوع واشر را باید خریداری کنید. ممکن است یکی از لوله های PVC دارای یک کرک یا حتی سوراخ باشد. در این مورد، شما می توانید جزء پیوند مولکولی را به نام Plast-Aid را انتخاب کنید تا این ترک ها و سوراخ ها را خالی کنید. این ماده سخت می شود و در واقع قوی تر از خود PVC است.

بطری آب گرم

اکثر پانل های آب گرم از پشم شیشه قوی با لایه های دیگر ساخته شده است که تقریبا غیرممکن است. در بیشتر موارد، در واقع یک مشکل با یکی از جت ها یا اجزای دیگر است که به پوسته متصل می شوند و نه به پوسته خود. اگر پلی پلاستی را نابود کنید ، قطعا این فریب را انجام خواهد داد.

سایر روش های تشخیص نشت

اگر شما تمام این اجزا را بررسی کرده و هنوز نتوانید نشت را ردیابی کنید، می توانید خشک کردن مقدار کمی از رنگ آمیزی مواد غذایی تاریک را در آب خشک کنید و ببخشید که جایی که می رود. این می تواند به شما کمک کند که نشتی را که ممکن است در طول بازرسی بصری شما از دست داده اید ردیابی کنید. این نیز یک راه عالی برای پیدا کردن یک نشت در منطقه است که در حال حاضر مرطوب است.

شما همچنین می توانید سعی کنید چک کردن آب خود را و تعیین سطح هر روز. هنگامی که وان آب داغ نشت می کند ، می دانید که نشت فقط بالای سطح آب شماست. این می تواند شما را در مسیر درست برای ردیابی نشت قرار دهد .

نتیجه

البته، اگر همه چیز نتواند، شما همیشه می توانید یک متخصص لوله کشی لوله ای یا کاروان حمام از فروشگاه وان حمام محلی خود تماس بگیرید. آنها قطعا قادر خواهند بود به شما در ردیابی و رفع این نشت برسند . با این حال، اگر بخواهید کمی پول صرفه جویی کنید، همیشه می توانید از پیدا کردن و رفع این نشت خودداری کنید، زیرا هیچ چیزی رضایت بخش تر از انجام تعمیرات خود و درک چگونگی صرفه جویی در هزینه با انجام آن وجود ندارد.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd