SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا می دانستید که در آبگرم در فضای باز آرام می تواند کمک کند بدن شما را به خواب عمیق تر
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jul 22, 2016

محققان خواب معتقدند که بسیاری از موارد بی خوابی را می توان به شیوه های پر سر و صدا و استرس زا مبتلا کرد. نتایج محرومیت از خواب متفاوت است و می تواند شامل اعصاب خرد، غضب و ریزش در حافظه، افسردگی و حتی تغییرات خلقی ناپایدار باشد. به جای دستیابی به کمکهای بدون خواب، یک راه حل ساده برای این معضل ممکن است در یک آبگرم در فضای باز قبل از خواب، آرام باشد. مطالعات نشان می دهد که غوطه ور شدن در حمام داغ قبل از خواب، می تواند انتقال را به یک خواب عمیق تر و آرام تر تبدیل کند. این ممکن است به دلیل تغییر درجه حرارت، از آنجا که ترموستات داخلی هسته داخلی بدن پس از خروج از آب قطره است، که بدن را به این معنی است که زمان خواب است.

یا، بهبود خواب ممکن است مربوط به خواص آرامش بخش آب گرم است - شناوری آب باعث کاهش وزن حدود 90٪، کاهش فشار روی مفاصل و عضلات، ایجاد احساس وزوزی. آب داغ و سرازیری در اسپا به شما احساس آرامش روانی و احساسی شما را می دهد.

علاوه بر این، خواب مبتلا به آب گرم ، درمان طبیعی است، بر خلاف وسایل خواب جایگزین مانند داروهای تجویزی، داروهای ضد بارداری و الکل - که همه آنها باعث می شود احساس خجالت و عواقب جانبی دیگری داشته باشید.

 رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd