SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انگلستان دارای هات برای حمام های داغ است
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Feb 20, 2017

تقریبا غیرممکن است وارد یک حمام داغ شوید بدون صدایی مانند کانت ویلیامز با هاتیه ژاک در یک کلاه گیس در Carry on Matron. نوعی از اردو زدن از لذت شوکه شده بطور غیرقابل اجتناب لب های من را ترک می کند همانطور که من به شدت خود را به L511

 

بخشی از این حباب ها پا را لرزان می کند، اما اغلب آن آب بی نظیر گرم است که من را به عنوان فراتر از اعتقادات فریبنده به من حمله می کند. پس از همه، این کارائیب نیست یک روز سه شنبه در Carshalton است و من در یک باغ پشتی قرار دارد که توسط مجموعه ای از زنان نیمه برهنه که من هرگز آنها را ملاقات نکرده ام.

"اوه، سلام،" به نظر می رسد مناسب ترین پاسخ است.

با توجه به پایگاه داده مشترکان What Spa ؟ مجله، این قسمت پر از حومه شهر سوری، نقطه ای واقعی برای حوضچه های داغ ، همراه با کالچستر در اسکس و آلدرلی لبه در چشایر است. من برای پیدا کردن این که چرا این کیت های عجیب و غریب و گرانقیمت کیت تبدیل به لوازم جانبی نهایی باغ می شوند، بازدید کرده ام.

یک نظرسنجی که توسط این بیمه لوییز انجام شد، نشان داد که 10 درصد از این کشور در حال حاضر دارای وان حمام این آمار به عنوان باغ های آویزان بابل به نظر می رسد. آیا واقعا ممکن است که 2.6 میلیون خانوار دارای یک آبگرم در فضای باز باشند از نوعی؟

مقالات مرتبط

آبپاش های داغ ابرو جمعی خود را افزایش داده اند. یک تولید کننده پیشرو معتقد است که یک میلیون برآورد امن تر است، در حالی که Nick Clamp، که مالک چه اسپا می باشد، می گوید: "من فکر نمی کنم که نزدیک به آن باشد. ما از بازخورد از خرده فروشان و تولید کنندگان فکر می کنیم که احتمالا نزدیک به 300،000 است. اما علیرغم رکود اقتصادی، در حال افزایش است. "

کریس هیوز، صاحب وان که در آن من نشسته و سوپراستار می خورم، می گوید: "هیچ کس دیگری در این خیابان هیچکدام ندارد، فکر نمی کنم."

و بازرگان در یک محفل کاملا محسوس زندگی می کند. خانه ها، همه با مسیرهای ناهموار راه آسفالت شده، اسامی شمشیر های کوچک وجود دارد: کلبه جولیا، The Vines، The Grange. همسایه اش در سراسر جاده دارای یک موتور قایق فلزی است که خارج از آن سوار شده است، در حالی که هیوز دارای Audi TT و Range Rover جدید است که درایو پارک شده است.

او با مهربانی به من اجازه می دهد تا همراه با بعضی از دوستانش شیرجه بزند تا دریابند که چه اتفاقی می افتد. "من عاشق این ایده است که شما می توانید در جایی که شما نمی توانید یک تلفن همراه را استراحت استراحت. این بسیار جذاب است، "او می گوید.

فکر میکنم، من مطمئن نیستم چرا او نمیتواند گوشی هوشمند خود را به داخل وان بیاورد . این دکمه ها و دکمه های بیشتر از کابین خلبان Cessna است. هر سطح در ابزار، جت هایی که از گوشه ها و زیرک ترین ها بعید است، پوشیده شده است.

در خارج از استخر ، یک جعبه شیشه ای کوچک وجود دارد، مخفی کردن سیستم صوتی. پاپ در آی پاد خود و یا فقط بازنگری سحر و جادو FM، همانطور که هیوز انجام داده است، قبل از باز کردن یک بطری حباب. کاترینا و امواج از سخنرانان پنهان خارج می شوند.


Gail Donaghue، که به من می گوید که او دوست دختر هوز است (او در این پیشنهاد یک عینک کنیت ویلیامس را می پوشاند)، من را تست می کند. او می گوید: "این زندگی است؟"

"من آنها را دوست دارم. من فکر می کنم آنها درخشان هستند آنها عالی هستند برای احزاب. در شب، چراغ دیسکو روشن می شود این کاملا متفاوت است، "او به من می گوید.

مطمئنا یک راه بسیار لذتبخش برای صرف صبحانه است، اما تجربه کمی ناخوشایند است. این باعث می شود که یک حمام خوب و گرم با لذت بردن از پاشش در یک استخر با بچه های خود - ترکیبی ناخوشایند، اما من متقاعد نشده است.

برای شروع، بودن انگلیس، من نمی توانم به طور کامل اجازه بدهم که گارد خود را پایین بیاورم، زمانی که می دانم که من همسایگان را نادیده می گیرم.

هیوز می گوید: "من در مورد آن نگران نباشید". و سپس می افزاید: "به یاد داشته باشید، من کمی بازی می کنم"، قبل از اینکه به من یک توطئه مشکوکی بدهم. او می گوید: "من در مورد گرفتن یک حیاط خلوت با این پرده هایی که به سمت پایین می آمد فکر کردم." "اما من آسمان را از دست می دهم - این بخشی از سرگرم کننده است."

بر خلاف بسیاری از دیوانه کننده ها که باغ ها را به اتاق بازرگانی در فضای باز تبدیل کرده اند، اسپا نیز ارزان نیست.

هنگامی که یک بار آن را به ضرب و شتم، آن را با هم پوشیدن، پیشگام شعله مو، برادرزاده چارلی دیموک. بعد از آن باید یک ترامپلاین بچه ها باشد، سریع ترین راه برای تضمین آخر هفته ای که در A & E صرف می شود. اما حتی ترامپولین های فوق العاده نیز به ندرت بیش از 500 پوند هزینه می کنند.

ساده ترین وان حمام شما را به عقب بر می گرداند و این کمی بیشتر از یک کاسه بزرگ شستشو با یک زن و شوهر از آب تا پشت شما است. Spa S600، که توسط یک فروشنده به عنوان "Rolls-Royce" از دنیای داغ باطری توصیف شده است، یک کیت کثیف است که به اندازه کافی بزرگ است تا 1400 لیتر آب نگه داشته شود و باید بالای سر او بچرخد خانه

پس از هزینه اولیه، ماشین ها هزینه ای حدود 15 پوند در ماه به دست می آورند زیرا آنها به طور دائمی گرم می شوند، با یک درب عایق بندی شده برای نگهداری در گرما. خرده فروشان به من اطمینان میدهند که هر زمان که از آنها استفاده می کنید، این ارزان تر و محیط زیست تر است.

اگر واقعا پول هیچ جایی نداشته باشید، می توانید در امور در عین حال بزرگتر سرمایه گذاری کنید، که شامل تلویزیون های ضد آب و یا حتی یک انبار دو طبقه، با یک آبشار آبشار بین دو سطح و یک نوار کنار ساحل متصل به لبه. دزدان دریایی کارائیب به شاهزاده ریسبورو می آید.

اندرو بیگز، که بخش بریتانیایی واتکینز، بزرگترین تولید کننده آبگرمکن جهان را اداره می کند، می گوید یک مالک معمولی در حدود 10،000 پوند هزینه می کند و یکی را برای "سلامتی و آرامش" خریداری می کند.

او مشتاق است تا از هر گونه شک و تردید طولانی که من در مورد مردم اخوان المسلمین نادیده بگیرم، نادیده گرفته می شود، که فقط با یک صفحه نمایش از چمن پامپس محافظت می شود.

"همیشه به نظر می رسد که داستان ها درباره swingers به نظر می رسد. اما در واقع بسیاری از خریداران ما خانواده هایی هستند که از زمان صرفه جویی در وقت با یکدیگر لذت می برند. در پایان یک روز طولانی، این نهایتا تنش زدگی است. "

مطمئنا این است که حباب های داغ که یک بار به عنوان محافظ کسانی که پول و طعم یک فوتبالیست دوم را دیده اند، در حال حاضر تقاضای گسترده تر دارند.

گیره اشاره می کند که تقریبا تمام مشتریان پس از لذت بردن از یک وان آبگرم در حالی که در یک سفر اسکی، در یک اردوگاه تعطیلات بالا، مانند مرکز پارک، و یا در یک کشتی کروز - تقریبا تمام کشتی ها در حال حاضر حمام گرم به عنوان بخشی از بسته بندی

سال گذشته، پرنس هری، در طول آخر هفته خود را از jinks بالا در لاس وگاس، موفق به مهر مهر و موم سلطنتی تایید در پدیده داغ وان .

او همچنین به نظر می رسید او بسیار سرگرم کننده بود، حتی اگر او برای از بین بردن علائم آرتریت و یا بازگشت بد، از رایج ترین دلیل که مردم به آنها غرق شدن، Biggs اصرار دارد.

اما سعی کنید به عنوان من ممکن است، من فقط نمی توانم خودم نصب یکی در باغ من، حتی اگر من پول و یا فضای.

اسنو در من فکر می کند که آنها فقط کمی بیش از وین و کولین هستند. به نظر می رسد که حوضه داغ یک جسم بود، بالاتر از همه دیگر، که برندگان قرعه کشی زمانی که 3000 میلیونرهای کملوت در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفتند، سرمایه گذاری خود را به خطر انداختند.

و بعد از حدود 15 دقیقه لذت بردن از خیس کاری Carshalton، نوآوری شروع به خسته شدن می کند. من فکر می کنم خوشحال هستم که با حفظ حریم خصوصی یک حمام داغ ، پرده ها کاملا محکم بسته شده اند.

با تشکر از کason از شرکت SpaRelax، با مسئولیت محدود

www.spasrelax.com


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd