SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مشتاق بروکلی رپرس سوس قلعه آبگرم برای آبگرم برنز
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: May 16, 2016

04.jpg

یک زن بروکلین قلعه اسپا را پس از یک وان آبگرم در محل منهتن این شرکت به او و دوستان سوختگی درجه اول و دوم داد.


این گزارش می گوید که لاتیکا هریسون-رابرتز، که همچنین یک رپ مشتاقانه با نام MC Misfit Dior است، هفته گذشته در دادگاه عالی منهتن پرونده خود را مطرح کرد که ادعا کرده است که "Castle Spa" نمیتواند دمای و مواد شیمیایی را در خیابان 57 خیابان شرق محل در سطح امن بودند. " گوتیمد برای توضیح بیشتر درباره صدمات او به هریسون-رابرتس رسیده است.


دادخواست جدید آخرین در یک نشانه طولانی از مشکلات قانونی برای قلعه اسپا است . علاوه بر ادعاهای جنسی شبیه زیر آب در برابر محل کوئینز، یک مرد مرده در یک وان حمام آبگرم در سال 2014 کشف شد. همین محل نیز در اثر آتش سوزی زمانی که یک مشتری فرانسوی از استفاده از سایت ممنوع شد اتاق های قفل و مناطق برهنه در فوریه. بعدها در همان ماه، یک دختر 6 ساله زمانی که موهایش در یک استخر سوپاپ اسپا گرفتار شد، غرق شد.


به روز رسانی: اسپا قلم Gothamise را با یک بیانیه در مورد اتهامات هریسون-رابرتز ارائه شده است:


"ما بسیار اطمینان داریم که تیم حقوقی ما ثابت می کند که این یک پرونده کاملا ناقص است که اتهاماتی را مطرح می کند که از یک شواهد حمایت نمی شود. ما متعهد ایمن مهمانان ارزشمندمان هستیم و به تمام استانداردهای ایمنی و نظارتی متعهدیم، از جمله سیستم اضطراری که ما به طور خاص طراحی کرده ایم برای جلوگیری از گرم شدن بخاری های ما و یک سیستم فیدر اتوماتیک که سطح مناسب مواد شیمیایی را در استخرها ما قصد داریم که خود را به شدت از این ادعاها دفاع کنیم. »- قلعه اسپا


ما باید توجه بیشتری را در هنگام لذت بردن از حمام های داغ یا استخرها داشته باشیم، اگر از یک آبگرم بسیار ایمن استفاده کنیم، مطمئنا اجتناب از این خواهد شد. متاسفانه همه چیز اتفاق می افتد. اول از همه، حمام ایمنی گرم دارای سیستم امنیتی بسیار کامل هستند، شما می توانید درجه حرارت قبل از وارد شدن به آبگرم را تنظیم کنید، سپس درجه حرارت افزایش نخواهد یافت؛ همچنین اگر با بخاری مشکلی وجود داشته باشد، سیستم فورا خاموش خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که باید به خاطر داشته باشید، بهتر است که شما هر 15 دقیقه یک بار از آبگرم خارج شوید و چیزی برای نوشیدن داشته باشید، زیرا مدت زمان طولانی در داخل آب گرم بدن شما را خشک و تشنه می کند.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd