SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
الکل & داغ ها. چرا خیساندن تحت تاثیر ایده بد است
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: May 19, 2017

یک لیوان شراب... خیس خوردن آرامش خود راوان آب داغ.. موجود تمام مراقبت های شما فقط رانش دور. صدای رویایی، این طور نیست؟ شاید یک کمی قدیمی شیشه ای پایان شما خواهد بود. اما بیش از حد الکل دروان آب داغمی تواند پیامدهای ناخواسته است که می تواند لبخند خود را از قناعت به وارونه تبدیل.

ما یک لیست طولانی از مزایای شما لذت ببرید پس از لغزش به فکر می کنموان آب داغ. روغنکاری شدن توسط الکل لزوما کمک کند و در بسیاری از موارد واقعی بد صدمه دیده می تواند. بخوانید و شما خواهید دید آنچه منظور ما.

  • غوطه ور شدنوان آب داغشما خیس می کند; تا یک لیتر در دقیقه 20. شما سم زدایی، که فوق العاده است، اما شما همچنین اب چیزی را گرفتن. (چرا هنگامی که شما را خیس خوردن شما باید نوشیدن آب.) الکل است اثر مشابه بنابراین شما دو در کم آبی بدن وقتی شما مصرف آشامیدنی بزرگسالان مورد علاقه خود را در پایینوان آب داغ. و که می تواند عوارض جانبی ناخوشایند اند — از سرگیجه به تپش قلب. در حال حاضر شما غلبه بر حال توسط حد لذت... است که لذت به نیست در همه. در واقع, آن می تواند قابل تایید ناسالم.

  • آرامش بخش وجود دارد و سپس وجود دارد "حد" آرامش بخش. است که زمانی که شما ترکیب الکل با 102 درجه آب چه رخ می دهد. شما می تواند به بی حسی که هرگز ایده خوبی است به این که آیا شما در آب و یا در زمین می گیرند. (اگر شما را بر روی نیمکت خود عبور حداقل شما غرق نمی باشد.)

  • اگر شما یک رقاصه در بهترین روز خود را (تعداد کمی از ما هستند!) نیست، زمانی که شما نوشیدن الکل و خیس کردنوان آب داغشما می توانید کاملا klutzy تبدیل. در misstep از وان خود را و شما گرفتن در حالی که عرشه می توانستند در راه واقعا بد. ما شرط هنگامی که شما تصمیم به استراحت، که انجام این کار در یک آمبولانس در راه خود را به ER احتمالا آنچه شما در ذهن بود!

زمان بعدی شما باید نیاز به یک بطری شراب راوان آب داغهمراه با خود لاستیک ducky، ما امیدواریم که شما را به دو بار فکر می کنید.

در اینجا ditty کوچک برای کمک به شما یاد داشته باشید:

اگر طرح شما در غوطه ور شدن، نمی توان boozing، ما شوخی داریم، شما کبودی کنید.

 


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd