SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جکوزی اکریلیک آبگرم تمیز کردن و نگهداری
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Aug 28, 2015

A، لکه های سطحی خفیف


شما می توانید از مسواک نرم bristled غوطه ور در آب ژاول و آب به مالش دادن سطح زباله که می توانید از حذف لکه ها نیز حذف قالب. دشوار است به مالش لکه، شما نصف لیمو غوطه ور در نمک برای تمیز کردن و یا پوشش داده شده با خمیر دندان نرم bristled مسواک با تابع اسکراب در سقز به سفید نیز آثار بسیار خوبی در این زمان می توانید استفاده کنید. برای مقیاس، روزهای هفته تا کی کار تمیز کردن توالت محصولات فقط نیز اگر لیمو طعم تند دوست ندارم و سرکه سفید نیز می تواند روش طبیعی تر استفاده شود. به ویژه هنگامی که شما در صفحه اصلی وان حمام با رنگ پاک کن سفید کم رنگ شدن استفاده کنید. برخورد با کپک ها و باکتری ها که باعث Mycosis سفید کننده و پراكسيد آب بلافاصله پس از شستشو خشک.


دوم، تعمیر زخم


وان حمام نصب نمی حرکت بدون اجازه، شما نیاز به حرکت به موقعیت، حرفه ای باید تماس بگیرید. ضربه با جسم سخت، ضربه سطح باعث کبودی و یا خش. وان حمام آکریلیک نیاز به تعمیر تار یا خش بخشی، پاک کردن پارچه تمیز محلول بی رنگ خودکار سخت آسیاب مخلوط و سپس پوشیده شده با موم روشن محافظ. لطفا موم برای جلوگیری از لغزش را محل.


سه, تمیز بارگیری در این هفته


وان حمام آکریلیک با اسفنج یا پارچه تمیز کردن استفاده نکنید پارچه خشن، دستمال تمیز, تمیز کردن هر استفاده عوامل شامل اشیاء گرانول، بهتر است برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید و تماس با درجه حرارت بالا از ته سیگار است. مواد شوینده ملایم موجود (مانند ظرف مواد شوینده)، شیمیایی ساینده برای تمیز کردن استفاده ننمائید.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd