SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
یک حمام داغ بهتر
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Nov 03, 2016

حمام داغ اصلی "hydrotherapy" - درمان آب - و هنوز هم بهترین. اما تا جایی که ممکن است از یک حمام داغ گرم لذت ببرید، ممکن است از پتانسیل کامل درمانی خود استفاده نکنید. برای به دست آوردن بیشترین سود از خیساندن گرم، در اینجا چندین راهنمایی و ترفند وجود دارد. شما احتمالا توسط بعضی از آنها شگفت زده خواهید شد.


حمام یک مکان عالی برای انجام ماساژ کمی خود، شاید برای "آزاد کردن" گره های عضلانی است. و روش عالی: یک توپ را به داخل حمام ببرید و آن را تحت بدن خود قرار دهید تا فشار را به شدت و درد عضلات فشار دهید.

بسیاری از مردم حمام گرم را از دست می دهند، زیرا بعد از آن احساس خجالت و خجالت می کنند. برخی افراد سردرد پس از حمام را دریافت می کنند. این معمولا با نگه داشتن سر و صدای خنک و یا پاها یا دست ها اجتناب می شود . یا همه این سه. سر، پا و دست شما "رادیاتور" خوب است - مکان هایی که بدن می تواند از گرما خلاص شود.

همانطور که گرما می تواند مفید باشد، بدن شما واقعا دوست ندارد که به طور کامل گرم شود، بدون هیچ فرصتی برای از بین رفتن گرما. این یک تب مصنوعی ایجاد می کند. تب مصنوعی دارای کاربردهای آن است (بیشتر در زیر)، اما همچنین می تواند برخی از عوارض جانبی ناخوشایند مانند سردرد داشته باشد.

بنابراین در حالی که از حمام گرم خود لذت می برید، عینک های آب سرد را روی خود بگذارید! یا برروی گردن خود بپوشید. یا پاهای خود را با یک شلنگ دوش اسپری کنید

بدن خود را به یک جایی فرصت دهید تا گرما را از بین ببرد. دمای بدن بدن شما همچنان بالا می رود (و شما از مزایای آن بهره مند خواهید شد)، اما استرس کمتر فیزیولوژیک ایجاد می کند. شما ممکن است کاملا شگفت زده شوید که چقدر این تجربه شما را بهبود می بخشد.

در یک حمام داغ، به اندازه کافی عجیب و غریب، شما واقعا می توانید مقدار زیادی از مایع را از دست بدهند.

عرق کردن یک فرم مهم دفع است، و برخی از متابولیت های زباله از این طریق از بدن خارج می شوند. تمرین یک راه برای انجام این کار، البته، اما حمام گرم آسان تر است - در واقع، مردم معمولا در حمام بسیار بیشتر از آن که در تمرین ورزش انجام می دهند عرق می کنند.

بعضی از مردم این "سم زدایی" را می نامند، آن را در اطراف راه بیش از حد معمول (معمولا برای ایجاد چیزی به عنوان درمان بیشتر از آن است که واقعا) پرتاب می شود. عرق خوبی یک چیز جادویی است، اما آن را "سم زدایی" نیست بیشتر (یا کمتر) از داشتن حرکت روده. منطقی تر است که فقط می گویند که عرق باعث تخریب طبیعی مواد زائد می شود.

اما عرق زیادی در حمام نیز بدان معنی است که شما باید آب نوشیدن - قبل از، در طول و بعد از! این یک کلید حیاتی است که اکثر مردم از دست می دهند. اگر هیدرات نیست، یک حمام داغ می تواند نسبتا شدید باشد. من فکر می کنم این در واقع یک دلیل اصلی است که برخی از مردم حمام را دوست ندارند - آنها خیلی بیشتر از آب آشامیدنی خود را درک می کنند و این یک بلیط یکطرفه به زمین های مزاحم است. سردرد شایع ترین عارضه است. پس از حمام داغ باید مایعات از دست رفته را جایگزین کنید تا احساس خوبی داشته باشید.

به نظر می رسد که بسیاری از مردم فکر می کنند نوشیدن مقدار آب بسیار مهم نیست

و در واقع یک خطر واقعی در معجزه مدرن برای مداوم مکیدن بر روی یک بطری آب وجود دارد: شما می توانید بیش از حد نوشیدن. با این حال، هنگامی که به حمام گرم می آید، شما قطعا نیاز به جایگزینی مایعات از دست رفته - و از دست دادن بیش از شما مشکوک آسان است.

حمام های داغ عمدتا به عنوان درمان برای انواع خاصی از درد عضلانی موثر هستند. این به طرز شگفت انگیزی سخت است که ثابت شود و یا حتی درک کند - این دقیقا یک هدف داغ برای بودجه تحقیق نیست - اما برای همه ما واضح است که حداقل گاهی اوقات کار می کند. در اینجا برخی از دلایل ممکن است.

پوشش خود را در آب گرم - گرمای "سیستمیک" - می تواند چیزی را برای عضلات انجام دهد که هیچ بسته داغی نمی تواند انجام دهد. همانطور که یک بسته گرم خوب می تواند احساس کند، اثر یک اثر نورولوژیکی جزئی و محلی است - پوست گرم ماهیچه های زیر آن را آرام می کند. این یک اثر خوب است، اما محدود است. حمام داغ نیز دارای این اثر است، اما آن را بسیار عمیق تر می شود، در واقع می تواند دمای بدن خود را از طریق حرارت عمیق افزایش دهد.

بسته های داغ به سادگی نمیتوانند گرما را درون عضلات خود افزایش دهند. بدن انسان در کنترل حرارت، در خلاص شدن از گرما، فوق العاده خوب است. هنگامی که شما سعی می کنید عضله را با یک بسته گرم گرم کنید، به حرارت دادن تنها سطح خون بالا می رسد، که به سرعت پمپ می شود و بلافاصله خنک می شود. خوب چه کار کنیم؟ چگونه می توانید مزایای گرمایش را دریافت کنید؟ حمام داغ ممکن است کار کند.


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd