SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
8 راه برای زیبایی یکپارچه سازی حمام فضای باز
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Dec 30, 2016

8 راه برای زیبایی یکپارچه سازی حمام فضای باز

خنک شدن در یک وان حمام داغ حباب، یکی از لذت های بزرگ زندگی است. هنگامی که وان در حال استفاده نیست، هر چند، تماشا در آن پوشش وینیل زشت می تواند احساس یک سطل از آب سرد بر روی سر خود را ریخته است. حوضچه های داغ نیز چالش های زیبایی شناختی بزرگی را نشان می دهند. چطور یک چاه آب 600 سنت گالن را در چشم انداز خود ادغام می کنید و آن را خوب نگاه دارید؟

در اینجا، هشت راه برای کار در یک وان حمام آب گرم در حالی که حفظ زیبایی حیاط خلوت خود را.

1. آن را به درستی قرار دهید. اجتناب از ترک همه طرفهای حمام داغ خود را در معرض. در عوض، از دیوارها و نرده های موجود برای مخفی کردن چندین طرف استفاده کنید، سپس ماسک هایی را که با یک محفظه چوبی باقی می مانند، پنهان کنید. سر به جلو، مراحل کارکردی را که به حمام اسپا شما منتهی می شود، خواهید دید، اما از طرف، وان به عنوان یک دیوار چوب گرم ظاهر می شود.

DSC_2058.jpg

2. لنگر یک اتاق در فضای باز. از وان حمام برای ایجاد یک فضای فضای باز مانند آبگرم که از منطقه ناهارخوری شما جدا است استفاده کنید. مثال اینجا از مراحل چوب که با حمام آبگرم برخوردار است استفاده می کند و این منطقه تا حدی توسط یک کفپوش فایبر گلاس محصور شده است، و گیتار مانند باغی را ایجاد می کند که هرگز نیازی به رنگ آمیزی نداشته باشد.


3. آن را یک نقطه کانونی قرار دهید. این وان آبرسان سدر آب یک ویژگی آب و هوای آرام است حتی زمانی که در حال استفاده نیست. این روش نیاز به اجرای متخصص دارد، زیرا سیستم زهکشی چشمه در غواصی ساخته شده است که همچنین وان سدور را می سازد.

 

4. آن شخصیت را بدهد در یک گوشه ی جداگانه از حیاط خلوت خود قرار دهید که یک وان پهلو قدامی قدیمی است که اغلب می تواند برای حدود 100 دلار باشد. اگر شما قرار دادن وان در نزدیکی خانه خود، یک لوله کش می تواند اغلب به بخاری خود موجود، به حداقل رساندن هزینه های خود را.

5. بگذارید تا لبه. بر خلاف استخرهای شناور، اسپا نیازی به دسترسی گسترده ای از فضای گنبد ندارند. به جای استفاده از وان خود را به عنوان یک کانون زیبا باغ.


6. به طور کامل آن را پنهان کن   جکوزی؟ چه وان حمام؟ اسپویل های ساخته شده سفارشی انواع مختلفی از گزینه های پنهان را ارائه می دهند، حتی زمانی که آنها در زیر زمین قرار دارند. در این مورد، یک دیوار سنگ، حمام را از منطقه پاسیو پنهان می کند، در حالی که دیوار همچنان بخشی از یک باغ تراس است.

 

7. ایجاد یک ساندویچ   حتی حوضچه های درخشان نیاز به پوشش دارند - بسیاری از آنها، با آن روبرو می شوند، کاملا زشت هستند. این صاحبخانه برای پوشش نوردی غافلگیر کننده که به عنوان یک ساندویچ دوبل شده است، انتخاب شده است.

8. پوشش را ببندید. آبپاش رولز نیز به شما کمک می کند بدون هیچ زحمتی از داشتن یک ظرف غذائی سنگین و ظریف به عقب برگردید. طراحان ممکن است بخواهند ساخت یک عرشه عرشه در اطراف آبگرم را در نظر بگیرند، به این ترتیب پوشش نورد به آسانی در زیر قرار می گیرد. هنگامی که آبپخش در حال استفاده نیست، پوشش آن به سادگی بخشی از عرشه است.


محصولات مرتبط

رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd