SpaRelax Co.، Ltd
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
"وان حمام استخوان شکسته" قدرت شگفت انگیزی دارد: نظریۀ تئاتر
SpaRelax Co.، Ltd | Updated: Jun 30, 2016

داستان : یک زن جوان هنگامی که در یک تصادف دوچرخه ای جدی آسیب دیده است، خود را بی حرکت می کند و به رحمت غریبه ها می رسد. هنرمند Performance Siobhan O'Loughlin، که بازوی او در حادثه دوچرخه سواری واقعی شکسته شده است، مخاطبانش را دعوت می کند تا در یک حمام عروسی شرکت کنند، که در آن هر کدام از آنها آسیب پذیری های خود را در یک قطعه نشان می دهد که معلولیت را تشدید می کند.

نکات برجسته : O'Loughlin ایجاد و انجام این نمایش جذاب، یک عمل ارائه می دهد که هنرمند و مخاطبانش را به هم نزدیک تر می کند، زیرا آنها داستان های متفاوتی درباره آسیب پذیری های مختلف خود را در پاک کردن جمعی از روح که هر دو شگفت انگیز جذاب و موثر هستند، به اشتراک می گذارند.

اطلاعات دیگر : O'Loughlin ایده از وان حمام شکسته را درک کرد   پس از تصادف که در آن دوچرخه خود را با خودرو دیگری در نیویورک سیتی برخورد کرد. یک بازوی شکسته به عنوان یک یادآوری دردناک از حادثه به خدمت گرفته شد و او را به طراحی این قطعه عملکردی که در آن در یک وان حمام قرار گرفته بود برای ارائه 75 دقیقه ای تمام کرد.

در پشت حباب های صابون قرار داده شده استراتژی، او به مخاطب کوچک، اما توجه خود را در مورد مصیبت در زندگی خود را در حالت خلع سلاح بدون درنگ است. روشی آگاهانه بیشتر از یک بازی کتبی است، اما رویکرد او در سبک گاه به گاه و مکالمه ای آن موثر است.

خواننده بین ادراکات مربوط به زندگی خود، عاشقان، خانواده و دوستان به صورت یکپارچه، به منظور تبیین آشکارا از اعضای مخاطب که او در یک روشی دوست داشتنی، اما غافلگیرانه و دوستانه می نویسد، از هم جدا می شود.

با حدود ده نفر از مردم در بازدید از شب در حمام زیبا در طبقه دوم عمارت لامپ، او به نظر می رسد به تقسیم کردن تقریبا هر کس در اتاق، پاسخ های شگفت انگیز و قلب بخشیدن به سوالات گسترده خود را، و گاهی اوقات درخواست فیزیکی کمک با ماساژ دست یا پشت خراشیدن و غیره

هیچ روش دقیق ایجاب، وسط یا پایان دادن به این روش غیر رسمی وجود ندارد، اما تحویل قابل اعتماد O'Loughlin باعث می شود وان حمام شکسته   یک تجربه "همهجانبه"، درست همانطور که شرکت تئاتر Uppity تظاهرات در تبلیغ آن است. این شب عجیب و بی رحمانه اما روان شناختی است که در آن احساسات جهانی انسانی به صورت فردی در سبک شیرین و خلع سلاح قرار می گیرد.

پل اشاره گر، صاحب لامپ خواص و رستوران، در انتشار اخبار نشان می دهد که " وان حمام شکسته استخوان   بر خلاف چیزی است که تا کنون انجام داده ایم. "هیچ استدلالی وجود ندارد.

اشاره گر O'Loughlin، متیو کرنس و جوآن لیپکین، بنیانگذار The Drama Club Stl، مدیر هنری شرکت The Atpity Theatre و همکاری کننده این نخستین سریال سنت لوئیس، منابع و استعدادهای خود را برای ارائه این نمایش خیره کننده اما جذاب در یک شیوه ای که یک لبخند یا شاید حتی یک اشک یا دوتا از قدردانی را جلب کند.

Vantu b استخوان شکسته قبل از هر عملکرد در عمارت Lemp توسط یک بوفه پیش نمایش از اسباب بازی های سبک، آبجو و شراب قبل و پس از پذیرش از قهوه و کوکی ها پس از نمایش است. این همه برای یک رویداد جالب و دوستانه ساخته می شود.

بازی : وان حمام استخوان شکسته

شرکت : شرکت تئاتر Uppity، The Drama Club Stl

محل برگزاری : عمارت لامپ، 3322 DeMenil Place (جمعه ها از طریق یکشنبه ها)؛ در حمام خانه های خصوصی برای هر عملکرد پنجشنبه

 

جکوزی سازنده SpaRelax Co.، ltd.

www.sparelaxhottub.com

تماس با آقای کیزون وو: sales06@sparelaxhotub.com


رده محصول

آهنگ سریع

© SpaRelax Co.، Ltd